Games Report

Select the sport, league, location, and date and the matching games will be displayed.
You can select multiple items by holding down the CTRL key while clicking the mouse.

Events and
Locations
Dates, Season or
Upcoming Games
 Days
Type
Options Show Practices?
Font Size:


Download Excel Printer Friendly

Date Location Time League Sport Teams  View
Sat 6/2/18Arrowhead Pk A9:00 AMNYS Girls Grade 4Soccer - Youth23455 - Arrowhead Pk (Mon) - 23464 - Brookdale Sch (Wed) 
Sat 6/2/18Arrowhead Pk A10:15 AMNYS Girls Grade 4Soccer - Youth23458 - Winding Creek Pk (Tue) - 23463 - Gartner Pk (Tue) 
Sat 6/2/18Arrowhead Pk A11:30 AMNYS Girls Grade 4Soccer - Youth23459 - Patterson Sch (Mon) - 23463 - Gartner Pk (Tue) 
 
Sat 6/2/18Arrowhead Pk B8:00 AMNPSL Boys Grade 2Soccer - YouthCoglianese - Louden 
Sat 6/2/18Arrowhead Pk B9:15 AMNPSL Girls Grade 4Soccer - YouthAhlert - Thacker 
Sat 6/2/18Arrowhead Pk B10:30 AMNPSL Boys Grade 2Soccer - YouthPatterson - Olsen 
Sat 6/2/18Arrowhead Pk B11:45 AMNPSL Boys Grade 2Soccer - YouthNirtaut - Johnson 
Sat 6/2/18Arrowhead Pk B1:00 PMNPSL Boys Grade 2Soccer - YouthMueller - Palacios 
Sat 6/2/18Arrowhead Pk B2:15 PMNPSL Girls Grade 4Soccer - YouthAhlert - Czochara 
Sat 6/2/18Arrowhead Pk B3:30 PMNPSL Girls Grade 4Soccer - YouthInnis - Thacker 
Sat 6/2/18Arrowhead Pk B4:45 PMNPSL Girls Grade 4Soccer - YouthBarz - Czochara 
 
Sat 6/2/18Cantore Pk B9:00 AMNYS Girls Kindergarten SouthSoccer - Youth23330 - High Meadow Pk (Wed) - 23344 - Tall Grass Pk (Fri) 
Sat 6/2/18Cantore Pk B10:00 AMNYS Girls Kindergarten SouthSoccer - Youth23340 - Ranchview Pk (Mon) - 23345 - Walnut Ridge Pk (Thur) 
Sat 6/2/18Cantore Pk B11:00 AMNYS Girls Kindergarten SouthSoccer - Youth23333 - Kingsley Sch (Tue) - 23348 - Tall Grass Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Cantore Pk B12:00 PMNYS Girls Kindergarten SouthSoccer - Youth23343 - Spring Brook Sch (Fri) - 23334 - Maplebrook Sch (Thur) 
Sat 6/2/18Cantore Pk B1:00 PMNYS Girls Kindergarten SouthSoccer - Youth23341 - River Woods Sch (Thurs) - 23338 - Pradel Park (Mon) 
Sat 6/2/18Cantore Pk B2:00 PMNYS Girls Kindergarten SouthSoccer - Youth23342 - Scott School (Mon) - 23326 - Clow Sch (Tue) 
Sat 6/2/18Cantore Pk B3:00 PMNYS Boys Kindergarten SouthSoccer - Youth22421 - River Woods Sch (Fri) - 22409 - South Pointe Pk (Fri) 
 
Sat 6/2/18Cantore Pk A11:45 AMNYS Girls Grade 2Soccer - Youth23411 - Cress Creek Pk (Thur) - 23413 - Scott Sch (Thur) 
Sat 6/2/18Cantore Pk A1:00 PMNYS Girls Grade 2Soccer - Youth23431 - Elmwood Sch (Wed) - 23434 - Huntington Est Pk (Thur) 
 
Sat 6/2/18Columbia Commons A8:00 AMNYS Boys Kindergarten SouthSoccer - Youth22430 - Spring Brook Sch (Fri) - 22427 - Maplebrook Sch (Mon) 
Sat 6/2/18Columbia Commons A9:00 AMNYS Boys Kindergarten SouthSoccer - Youth22426 - Tall Grass Pk (Mon) - 22415 - Meadow Glens Pk (Fri) 
Sat 6/2/18Columbia Commons A10:00 AMNYS Boys Kindergarten SouthSoccer - Youth22404 - Clow Sch (Fri) - 22405 - Cowlishaw Sch (Wed) 
Sat 6/2/18Columbia Commons A11:00 AMNYS Boys Kindergarten SouthSoccer - Youth22429 - Westglen Pk (Wed) - 22420 - Ranchview Pk (Tue) 
Sat 6/2/18Columbia Commons A12:00 PMNYS Boys Kindergarten SouthSoccer - Youth22433 - Spring Brook Sch (Fri) - 22424 - Welch Sch (Wed) 
Sat 6/2/18Columbia Commons A1:00 PMNYS Boys Kindergarten SouthSoccer - Youth22425 - Patterson Sch (Wed) - 22401 - Ashbury Park (Tue) 
Sat 6/2/18Columbia Commons A2:00 PMNYS Boys Kindergarten SouthSoccer - Youth22413 - Kingsley Sch (Mon) - 22411 - Huntington Est Pk (Thur) 
Sat 6/2/18Columbia Commons A3:00 PMNYS Boys Kindergarten SouthSoccer - Youth22432 - Scott Sch (Tue) - 22422 - Scott Sch (Tue) 
 
Sat 6/2/18Commissioners Park Field C9:15 AMNPSL Girls Grade 2 Blue DivisionSoccer - YouthAugustine - Guskey 
Sat 6/2/18Commissioners Park Field C10:30 AMNPSL Girls Grade 2 Red DivisionSoccer - YouthWalker - Milani 
Sat 6/2/18Commissioners Park Field C11:45 AMNPSL Girls Grade 2 Blue DivisionSoccer - YouthCarter/Tilton - Wilkey 
Sat 6/2/18Commissioners Park Field C1:00 PMNPSL Girls Grade 2 Red DivisionSoccer - YouthMilani - Bracken 
Sat 6/2/18Commissioners Park Field C2:15 PMNPSL Girls Grade 2 Red DivisionSoccer - YouthBechtel - Ziesemer 
Sat 6/2/18Commissioners Park Field C3:30 PMNPSL Girls Grade 2 Blue DivisionSoccer - YouthDavis - Carter/Tilton 
 
Sat 6/2/18Commissioners Park Field F8:00 AMNPSL Boys Grade 5/6 Blue divisionSoccer - YouthGame 5: [2] Janssen - [3] Basmajian 
Sat 6/2/18Commissioners Park Field F9:15 AMNPSL Boys Grade 5/6 Blue divisionSoccer - YouthGame 4: Miller - [4] Innis 
Sat 6/2/18Commissioners Park Field F10:30 AMNPSL Girls Grade 5/6 Red divisionSoccer - YouthGame 6: [5] McMains - [3] Klepper 
Sat 6/2/18Commissioners Park Field F11:45 AMNPSL Boys Grade 5/6 Blue divisionSoccer - YouthGame 7: Ung - Turner 
Sat 6/2/18Commissioners Park Field F1:00 PMNPSL Boys Grade 5/6 Blue divisionSoccer - YouthGame 6: [4] Innis - Kusumpa 
Sat 6/2/18Commissioners Park Field F2:15 PMNPSL Boys Grade 5/6 Silver divisionSoccer - YouthHastings - Saylan 
Sat 6/2/18Commissioners Park Field F3:30 PMNPSL Boys Grade 5/6 Blue divisionSoccer - YouthGame 9: Miller - [2] Janssen 
Sat 6/2/18Commissioners Park Field F4:45 PMNPSL Boys Grade 5/6 Blue divisionSoccer - YouthGame 8: Winner of Game 6 - Winner of Game 7 
 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex I9:30 AMNPSL Boys Grade 7/8Soccer - YouthGame 4: Neiman - [2] Lott 
 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex F8:00 AMNPSL Boys Grade 4Soccer - YouthGame 6: Weiss - Gondek 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex F9:15 AMNPSL Boys Grade 4Soccer - YouthGame 7: Gladden - Barretto 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex F10:30 AMNPSL Boys Grade 4Soccer - YouthGame 9: Rojas/Zepeda - Thornley/Tritt 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex F11:45 AMNPSL Boys Grade 4Soccer - YouthGame 8: Winner of Game 6 - Winner of Game 7 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex F1:00 PMNPSL Girls Grade 4Soccer - YouthZeisloft - Barreto S1 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex F2:15 PMNPSL Girls Grade 4Soccer - YouthMarassa - Margaron 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex F3:30 PMNPSL Girls Grade 4Soccer - YouthBarreto S1 - Jones 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex F5:00 PMNPSL Girls Grade 2 Red DivisionSoccer - YouthBracken - Ziesemer 
 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex G9:15 AMNYS Boys Grade 3Soccer - Youth23295 - Meadow Glens Pk (Wed) - 23297 - High Meadow Pk (Thur) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex G10:30 AMNYS Boys Grade 3Soccer - Youth23293 - Century Farm Pk (Tue) - 23287 - Elmwood Sch (Wed) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex G11:45 AMNYS Boys Grade 3Soccer - Youth23289 - Patterson Sch (Fri) - 23291 - River Woods Sch (Mon) 
 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex H8:00 AMNYS Boys Grades 5/6Soccer - Youth22578 - Ranchview Pk (Thur) - 22581 - River Woods Pk (Tue) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex H9:30 AMNYS Boys Grades 5/6Soccer - Youth22583 - Clow Sch (Thur) - 22581 - River Woods Pk (Tue) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex H11:00 AMNYS Boys Grades 5/6Soccer - Youth22588 - Winding Creek Pk (Tue) - 22577 - Arrowhead Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex H12:30 PMNYS High School Co-edSoccer - YouthTeam Dewees - Team Carlson 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex H2:00 PMNYS High School Co-edSoccer - YouthTeam Gentile - Team Duncan 
 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex K9:15 AMNYS Boys Grade 4Soccer - Youth23313 - Patterson Sch (Tue) - 23319 - Olesen Farm Pk (Fri) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex K10:30 AMNYS Boys Grade 4Soccer - Youth23318 - Scott Sch (Tue) - 23319 - Olesen Farm Pk (Fri) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex K11:45 AMNYS Boys Grade 4Soccer - Youth23312 - Ranchview Pk (Wed) - 23316 - Columbia Est Pk (Tue) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex K1:00 PMNYS Boys Grade 4Soccer - Youth23314 - Spring Brook Sch (Fri) - 23317 - Pradel Pk (Wed) 
 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex L8:00 AMNYS Girls Pre-Kindergarten SouthSoccer - Youth23359 - High Meadows Pk (Tue) - 23376 - Westglen Pk (Thur) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex L9:00 AMNYS Girls Pre-Kindergarten SouthSoccer - Youth23375 - Tall Grass Pk (Wed) - 23369 - Walnut Ridge Pk (Thur) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex L10:00 AMNYS Girls Pre-Kindergarten SouthSoccer - Youth23374 - Winding Creek Pk (Mon) - 23368 - Ranchview Pk (Mon) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex L11:00 AMNYS Girls Pre-Kindergarten SouthSoccer - Youth23362 - Maplebrook Sch (Thur) - 23352 - Ashbury Park (Thur) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex L12:00 PMNYS Girls Pre-Kindergarten SouthSoccer - Youth23370 - Scott Sch (Wed) - 23361 - Kingsley Sch (Tues) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex L1:00 PMNYS Girls Pre-Kindergarten SouthSoccer - Youth23366 - Pradel Pk (Mon) - 23358 - Gartner Pk (Thur) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex L2:00 PMNYS Boys Grade 1 SouthSoccer - Youth23241 - River Woods Sch (Fri) - 23227 - Tall Grass Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Frontier Sports Complex L3:15 PMNYS Boys Grade 1 SouthSoccer - Youth23242 - Meadow Glens Sch (Fri) - 23248 - Maplebrook Sch (Mon) 
 
Sat 6/2/18Gartner Park A9:00 AMNYS Girls Grades 5/6Soccer - Youth23470 - Elmwood Sch (Fri) - 23473 - Spring Brook Sch (Fri) 
Sat 6/2/18Gartner Park A10:30 AMNYS Girls Grades 5/6Soccer - Youth23471 - Prairie Park (Tue) - 23468 - Patterson Sch (Mon) 
Sat 6/2/18Gartner Park A12:00 PMNYS Girls Grades 5/6Soccer - Youth23471 - Prairie Park (Tue) - 23472 - Winding Creek (Fri) 
Sat 6/2/18Gartner Park A1:30 PMNYS Boys Grades 5/6Soccer - Youth22576 - Winding Creek Pk (Mon) - 22580 - Patterson Sch (Wed) 
 
Sat 6/2/18Harris Fawell Park B9:00 AMNYS Girls Kindergarten NorthSoccer - Youth23329 - Gartner Pk (Wed) - 23322 - Arrowhead Pk (Thur) 
Sat 6/2/18Harris Fawell Park B10:00 AMNYS Girls Kindergarten NorthSoccer - Youth23332 - Kendall Pk (Thur) - 23331 - Highlands Sch (Mon) 
Sat 6/2/18Harris Fawell Park B11:00 AMNYS Girls Kindergarten NorthSoccer - Youth23349 - May Watts Pk (Wed) - 23339 - Prairie Pk (Thur) 
Sat 6/2/18Harris Fawell Park B12:00 PMNYS Girls Kindergarten NorthSoccer - Youth23327 - Columbia Est Pk (Fri) - 23328- Cress Creek (Fri) 
Sat 6/2/18Harris Fawell Park B1:00 PMNYS Girls Kindergarten NorthSoccer - Youth23325 - Brookdale Sch (Wed) - 23324 - Beebe Sch (Wed) 
Sat 6/2/18Harris Fawell Park B2:00 PMNYS Girls Kindergarten NorthSoccer - Youth23347 - Winding Creek (Mon) - 23335 - May Watts Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Harris Fawell Park B3:00 PMNYS Girls Grade 1 SouthSoccer - Youth23390 - River Woods Sch (Wed) - 23399 - Meadow Glens Pk (Mon) 
 
Sat 6/2/18May Watts Park A9:00 AMNYS Boys Grade 2Soccer - Youth23281 - Spring Brook Sch (Mon) - 23261 - Huntington Est Pk (Wed) 
Sat 6/2/18May Watts Park A10:15 AMNYS Boys Grade 2Soccer - Youth23890 - Pradel Pk (Tue) - 23260 - Ranchview Pk (Fri) 
Sat 6/2/18May Watts Park A11:30 AMNYS Boys Grade 2Soccer - Youth24933 - South Pointe Pk (Tue) - 23277 - Tall Grass Pk (Tue) 
 
Sat 6/2/18May Watts Park B8:00 AMNYS Boys Grade 1 NorthSoccer - Youth23221 - Kendall Pk (Thur) - 23218 - Brookdale Sch (Mon) 
Sat 6/2/18May Watts Park B9:15 AMNYS Boys Grade 1 NorthSoccer - Youth23245 - Elmwood Sch (Tue) - 23236 - Prairie Pk (Wed) 
Sat 6/2/18May Watts Park B10:30 AMNYS Boys Grade 1 NorthSoccer - Youth23222 - Mill Street Pk (Wed) - 23560 - Cress Creek Pk (Wed) 
Sat 6/2/18May Watts Park B11:45 AMNYS Boys Grade 1 NorthSoccer - Youth23239 - Wil-O-Way Pk (Tue) - 23240 - May Watts Pk (Fri) 
Sat 6/2/18May Watts Park B1:00 PMNYS Boys Grade 1 NorthSoccer - Youth23230 - Arrowhead Pk (Thur) - 23219 - Highlands Sch (Tue) 
Sat 6/2/18May Watts Park B2:15 PMNYS Boys Grade 1 NorthSoccer - Youth23220 - Huntington Est Pk (Thur) - 23249 - Prairie Pk (Wed) 
Sat 6/2/18May Watts Park B3:30 PMNYS Boys Grade 1 NorthSoccer - Youth23223 - Olesen Farm Pk (Wed) - 23243 - Elmwood Sch (Tue) 
 
Sat 6/2/18Meadow Glens A8:00 AMNYS Boys Pre-Kindergarten SouthSoccer - Youth23210 - Maplebrook Sch (Mon) - 23888 - Meadow Glens Pk (Fri) 
Sat 6/2/18Meadow Glens A9:00 AMNYS Boys Pre-Kindergarten SouthSoccer - Youth23199 - Ranchview Pk (Tue) - 23185 - High Meadow Pk (Mon) 
Sat 6/2/18Meadow Glens A10:00 AMNYS Boys Pre-Kindergarten SouthSoccer - Youth23180 - Clow Sch (Fri) - -23207 - Maplebrook Sch (Mon) 
Sat 6/2/18Meadow Glens A11:00 AMNYS Boys Pre-Kindergarten SouthSoccer - Youth23177 - Ashbury Pk (Thur) - 23202 - Scott Sch (Fri) 
Sat 6/2/18Meadow Glens A12:00 PMNYS Boys Pre-Kindergarten SouthSoccer - Youth23190 - Kingsley Sch (Wed) - 23203 - Walnut Ridge Pk (Tue) 
Sat 6/2/18Meadow Glens A1:00 PMNYS Boys Pre-Kindergarten SouthSoccer - Youth26304 - High Meadow Pk (Mon) - 25950 - Ashbury Pk (Thur) 
Sat 6/2/18Meadow Glens A2:00 PMNYS Boys Pre-Kindergarten SouthSoccer - Youth23201 - River Woods Sch (Fri) - 25953 - River Woods Sch (Fri) 
Sat 6/2/18Meadow Glens A3:00 PMNYS Boys Pre-Kindergarten SouthSoccer - Youth23206 - Tall Grass Pk (Thur) - 25939 - Spring Brook Sch (Mon) 
 
Sat 6/2/18Meadow Glens B8:00 AMNYS Boys Grade 1 SouthSoccer - Youth23217 - Winding Creek Pk (Mon) - 23238 - Winding Creek Pk (Tue) 
Sat 6/2/18Meadow Glens B9:15 AMNYS Boys Grade 1 SouthSoccer - Youth23244 - Ashbury Pk (Tue) - 23247 - Tall Grass Pk (Mon) 
Sat 6/2/18Meadow Glens B10:30 AMNYS Boys Grade 1 SouthSoccer - Youth23228 - Clow Sch (Mon) - 23224 - Pradel Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Meadow Glens B11:45 AMNYS Boys Grade 1 SouthSoccer - Youth23233 - Kingsley Sch (Mon) - 23225 - Ranchview Pk (Tue) 
Sat 6/2/18Meadow Glens B1:00 PMNYS Boys Grade 1 SouthSoccer - Youth23231 - Scott Sch (Thur) - 23226 - Walnut Ridge Pk (Mon) 
Sat 6/2/18Meadow Glens B2:15 PMNYS Boys Grade 1 SouthSoccer - Youth23232 - Ashbury Pk (Tue) - 23216 - Spring Brook Sch (Wed) 
 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field D8:00 AMNPSL Girls Grade 7/8Soccer - YouthGame 5: [4] Vetter - [6] Tolla/Gingrich 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field D9:30 AMNPSL Boys Grade 7/8Soccer - YouthGame 3: [4] Fieldman - [3] Shipley 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field D11:00 AMNPSL Girls Grade 7/8Soccer - YouthGame 6: [5] O'Driscoll/Robinson - [3] Arriola 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field D2:00 PMNPSL Girls Grade 7/8Soccer - YouthGame 8: [1] Duncan - [2] Olivas 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field D3:30 PMNPSL Girls Grade 7/8Soccer - YouthGame 7: [6] Tolla/Gingrich - [5] O'Driscoll/Robinson 
 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field F18:00 AMNPSL Girls Grade 3Soccer - YouthGame 4: Bertsch - Kilicarslan 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field F19:15 AMNPSL Girls Grade 3Soccer - YouthGame 5: Podkasik - Eertmoed 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field F111:45 AMNPSL Girls Grade 3Soccer - YouthGame 6: Kilicarslan - Demale 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field F11:00 PMNPSL Girls Grade 3Soccer - YouthGame 9: Bertsch - Podkasik 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field F12:15 PMNPSL Girls Grade 3Soccer - YouthGame 8: Demale - Malczewski 
 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field F29:15 AMNYS Girls Grade 3Soccer - Youth23450 - Scott Sch (Wed) - 23445 - Ranchview Pk (Mon) 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field F210:30 AMNYS Girls Grade 3Soccer - Youth23453 - Tall Grass Pk (Tue) - 23451 - Kendall Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field F211:45 AMNYS Girls Grade 3Soccer - Youth23448 - Prairie Pk (Fri) - 23446 - Walnut Ridge Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field F21:00 PMNYS Girls Grade 3Soccer - Youth23447 - Prairie Pk (Mon) - 23452 - Spring Brook Sch (Tue) 
 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field G8:00 AMNPSL Girls 5/6 Blue divisionSoccer - YouthGame 3: [4] Prerost - [2] Williams 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field G9:15 AMNPSL Girls Grade 5/6 Red divisionSoccer - YouthGame 5: [4] Russo, Adam - [6] Hall 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field G10:30 AMNPSL Boys Grade 5/6 Red divisionSoccer - YouthAfshari - Nash 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field G11:45 AMNPSL Girls 5/6 Blue divisionSoccer - YouthGame 4: [1] Magill - [3] Joyce 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field G1:00 PMNPSL Girls Grade 5/6 Red divisionSoccer - YouthGame 7: Winner of Game 5 - Winner of Game 6 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field G2:15 PMNPSL Boys Grade 5/6 Red divisionSoccer - YouthValente - Anderson 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field G3:30 PMNPSL Girls Grade 5/6 Red divisionSoccer - YouthGame 8: [1] Varak - [2] Selman 
Sat 6/2/18Nike Sports Complex Field G5:00 PMNPSL Boys Grade 5/6 Red divisionSoccer - YouthAnderson - Afshari 
 
Sat 6/2/18Pradel Park B8:00 AMNYS Girls Grade 1 SouthSoccer - Youth23394 - Patterson Sch (Thur) - 23383 - Westglen Pk (Mon) 
Sat 6/2/18Pradel Park B9:15 AMNYS Girls Grade 1 SouthSoccer - Youth23380 - River Woods Sch (Thur) - 23397 - Tall Grass Pk (Thur) 
Sat 6/2/18Pradel Park B10:30 AMNYS Girls Grade 1 SouthSoccer - Youth23406 - Kingsley Sch (Mon) - 23395 - Maplebrook Sch (Wed) 
Sat 6/2/18Pradel Park B11:45 AMNYS Girls Grade 1 SouthSoccer - Youth23406 - Kingsley Sch (Mon) - 23404 - Winding Creek Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Pradel Park B1:00 PMNYS Girls Grade 1 SouthSoccer - Youth23381 - Ashbury Pk (Fri) - 23392 - Spring Brook Sch (Tue) 
Sat 6/2/18Pradel Park B2:15 PMNYS Girls Grade 1 SouthSoccer - Youth27608 - Monarch Pk (Thur) - 23396 - Ashbury Pk (Fri) 
Sat 6/2/18Pradel Park B3:30 PMNYS Girls Grade 1 SouthSoccer - Youth23398 - Scott Sch (Fri) - 23409 - Tall Grass Pk (Fri) 
 
Sat 6/2/18Pradel Park A9:30 AMNYS Boys Grade 2Soccer - Youth23279 - Clow Sch (Thur) - 23272 - River Woods Sch (Wed) 
Sat 6/2/18Pradel Park A10:45 AMNYS Boys Grade 2Soccer - Youth23267 - Elmwood Sch (Tue) - 23255 - Arrowhead Pk (Mon) 
Sat 6/2/18Pradel Park A12:00 PMNYS Boys Grade 2Soccer - Youth23273 - Kingsley Sch (Thur) - 23932 - Winding Creek Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Pradel Park A1:15 PMNYS Boys Grade 2Soccer - Youth23264 - Winding Creek Pk (Thur) - 23257 - May Watts Pk (Fri) 
Sat 6/2/18Pradel Park A2:30 PMNYS Boys Grade 2Soccer - Youth23264 - Winding Creek Pk (Thur) - 23268 - Scott Sch (Mon) 
 
Sat 6/2/18Queensbury Greens A8:00 AMNYS Boys Pre-Kindergarten NorthSoccer - Youth23195 - Olesen Farm Pk (Mon) - 25985 - Westglen Pk (Fri) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens A9:00 AMNYS Boys Pre-Kindergarten NorthSoccer - Youth25952 - Prairie Pk (Mon) - 23183 - Elmwood Sch (Wed) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens A10:00 AMNYS Boys Pre-Kindergarten NorthSoccer - Youth23186 - Highlands Sch (Tue) - 23178 - Beebe Sch (Tue) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens A11:00 AMNYS Boys Pre-Kindergarten NorthSoccer - Youth23184 - Gartner Pk (Mon) - 23182 - Cress Creek Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens A12:00 PMNYS Boys Pre-Kindergarten NorthSoccer - Youth25951 - Highlands Sch (Tue) - 23176 - Arrowhead Pk (Fri) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens A1:00 PMNYS Boys Pre-Kindergarten NorthSoccer - Youth23475 - Mill Street Pk (Tue) - 23196 - Prairie Pk (Mon) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens A2:00 PMNYS Boys Pre-Kindergarten NorthSoccer - Youth23198 - Queensbury Greens (Wed) - 23191 - May Watts Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens A3:00 PMNYS Boys Pre-Kindergarten NorthSoccer - Youth23188 - Kendall Pk (Fri) - 23209 - Westglen Pk (Fri) 
 
Sat 6/2/18Queensbury Greens B9:00 AMNYS Girls Pre-Kindergarten NorthSoccer - Youth26529 - Kendall Pk (Wed) - 23357 - Cress Creek (Wed) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens B10:00 AMNYS Girls Pre-Kindergarten NorthSoccer - Youth23351 - Arrowhead Pk (Thur) - 23377 - Kendall Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens B11:00 AMNYS Girls Pre-Kindergarten NorthSoccer - Youth23367 - Prairie Pk (Wed) - 23354 - Queensbury Greens (Fri) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens B12:00 PMNYS Girls Pre-Kindergarten NorthSoccer - Youth23364 - Olesen Farm Pk (Thur) - 23360 - Highlands Sch (Wed) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens B1:00 PMNYS Girls Pre-Kindergarten NorthSoccer - Youth23378 - May Watts Pk (Tue) - 23353 - Beebe Sch (Mon) 
 
Sat 6/2/18Queensbury Greens C8:00 AMNYS Girls Grade 1 NorthSoccer - Youth23402 - Brookdale Sch (Thurs) - 23382 - Prairie Pk (Tues) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens C9:15 AMNYS Girls Grade 1 NorthSoccer - Youth23388 - Highlands Sch (Thur) - 23400 - May Watt Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens C10:30 AMNYS Girls Grade 1 NorthSoccer - Youth23387 - Gartner Pk (Fri) - 23401 - Kendall Pk (Tue) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens C11:45 AMNYS Girls Grade 1 NorthSoccer - Youth23384 - Beebe Sch (Wed) - 23385 - Cress Creek Pk (Mon) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens C1:00 PMNYS Girls Grade 1 NorthSoccer - Youth27541 - Prairie Pk (Thur) - 23408 - Columbia Est Pk (Mon) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens C2:15 PMNYS Girls Grade 1 NorthSoccer - Youth23386 - Elmwood Sch (Wed) - 23389 - Arrowhead Pk (Tue) 
Sat 6/2/18Queensbury Greens C3:30 PMNYS Girls Grade 1 NorthSoccer - Youth23393 - Wil-O-Way Pk (Tues) - 23405 - Prairie Pk (Wed) 
 
Sat 6/2/18Westglen Park Field A8:00 AMNYS Girls Grade 2Soccer - Youth23442 - Pradel Pk (Thur) - 23412 - Kingsley Sch (Thur) 
Sat 6/2/18Westglen Park Field A9:15 AMNYS Girls Grade 2Soccer - Youth23433 - High Meadow Pk (Wed) - 23425 - Patterson Sch (Wed) 
Sat 6/2/18Westglen Park Field A10:30 AMNYS Girls Grade 2Soccer - Youth23433 - High Meadow Pk (Wed) - 23436 - Kendall Pk (Tue) 
Sat 6/2/18Westglen Park Field A11:45 AMNYS Girls Grade 2Soccer - Youth23430 - Arrowhead Pk (Tue) - 23423 - Winding Creek (Thur) 
Sat 6/2/18Westglen Park Field A1:00 PMNYS Girls Grade 2Soccer - Youth23422 - Winding Creek (Thur) - 23419 - Meadow Glens Pk (Mon) 
Sat 6/2/18Westglen Park Field A2:15 PMNYS Girls Grade 2Soccer - Youth23429 - Highlands Sch (Fri) - 23437 - Columbia Est Pk (Tue) 
 
Sat 6/2/18Westglen Park Field B8:00 AMNYS Boys Kindergarten NorthSoccer - Youth22414 - May Watts Pk (Fri) - 22400 - Arrowhead Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Westglen Park Field B9:00 AMNYS Boys Kindergarten NorthSoccer - Youth22410 - Highlands Sch (Fri) - 22418 - Prairie Park (Mon) 
Sat 6/2/18Westglen Park Field B10:00 AMNYS Boys Kindergarten NorthSoccer - Youth22412 - Kendall Pk (Thur) - 22419 - Queensbury Greens (Wed) 
Sat 6/2/18Westglen Park Field B11:00 AMNYS Boys Kindergarten NorthSoccer - Youth22403 - Brookdale Sch (Mon) - 22428 - Prairie Pk (Sun) 
Sat 6/2/18Westglen Park Field B12:00 PMNYS Boys Kindergarten NorthSoccer - Youth22423 - Wil-O-Way Pk (Mon) - 22408 - Gartner Pk (Tue) 
Sat 6/2/18Westglen Park Field B1:00 PMNYS Boys Kindergarten NorthSoccer - Youth22407 - Elmwood Sch (Mon) - 22417 - Olesen Farm Pk (Wed) 
Sat 6/2/18Westglen Park Field B2:00 PMNYS Boys Kindergarten NorthSoccer - Youth22431 - Beebe Sch (Thur) - 22402 - Beebe Sch (Thur) 
Sat 6/2/18Westglen Park Field B3:00 PMNYS Boys Kindergarten NorthSoccer - Youth22406 - Cress Creek Pk (Tue) - 23889 - Columbia Est Pk (Mon)