Date |
Location |
Time |
League |
Sport |
Teams | | View |
|
Sat 3/2/24 | Albany State West Campus Court 2 | 10:00 AM | 10U Boys Major (A/B/C) Albany | Basketball - Youth | Game 1: [A1] - [C2] | | | |
Sat 3/2/24 | Albany State West Campus Court 2 | 11:15 AM | 10U Boys Major (A/B/C) Albany | Basketball - Youth | Game 3: [B1] - [D2] | | | |
Sat 3/2/24 | Albany State West Campus Court 2 | 1:00 PM | 10U Boys Major (A/B/C) Albany | Basketball - Youth | Game 5: [A1] - [D1] | | | |
Sat 3/2/24 | Albany State West Campus Court 2 | 2:15 PM | 10U Boys Major (A/B/C) Albany | Basketball - Youth | Game 6: [B1] - [C1] | | | |
Sat 3/2/24 | Albany State West Campus Court 2 | 5:15 PM | 10U Boys Major (A/B/C) Albany | Basketball - Youth | Game 7: [D1] - [B1] | | | |
|
Sat 3/2/24 | Albany State West Campus Court 3 | 10:00 AM | 10U Boys Major (A/B/C) Albany | Basketball - Youth | Game 2: [D1] - [B2] | | | |
Sat 3/2/24 | Albany State West Campus Court 3 | 11:15 AM | 10U Boys Major (A/B/C) Albany | Basketball - Youth | Game 4: [C1] - [A2] | | | |
|
Sat 3/2/24 | Bowdon High School | 9:00 AM | 14U Boys Bowdon | Basketball - Youth | Game 1: [A1] Host - D4 Bowdon - [C2] D4 RU Heard Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Bowdon High School | 10:15 AM | 14U Boys Bowdon | Basketball - Youth | Game 4: [C1] D1 Jefferson Co. - [A2] D5 Champ | | | |
Sat 3/2/24 | Bowdon High School | 11:30 AM | 14U Boys Bowdon | Basketball - Youth | Game 2: [D1] D2 Alma/Bacon Co. - [B2] D4 Temple | | | |
Sat 3/2/24 | Bowdon High School | 12:45 PM | 14U Boys Bowdon | Basketball - Youth | Game 3: [B1] D7 Union Co. - [D2] D3 Turner Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Bowdon High School | 2:00 PM | 14U Boys Bowdon | Basketball - Youth | Game 5: [A1] Host - D4 Bowdon - [D1] D2 Alma/Bacon Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Bowdon High School | 3:15 PM | 14U Boys Bowdon | Basketball - Youth | Game 6: [D2] D3 Turner Co. - [C1] D1 Jefferson Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Bowdon High School | 7:00 PM | 14U Boys Bowdon | Basketball - Youth | Game 7: [A1] Host - D4 Bowdon - [D2] D3 Turner Co. | | | |
|
Sat 3/2/24 | Bremen Recreation Department Court 1 | 9:00 AM | 8U Girls Bremen | Basketball - Youth | Game 1: [A1] Host - D5 Bremen - [C2] D2 Camden Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Bremen Recreation Department Court 1 | 10:15 AM | 8U Girls Bremen | Basketball - Youth | Game 3: [B1] D7 Champ Jackson Co. - [D2] D7 RU Habersham Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Bremen Recreation Department Court 1 | 12:00 PM | 8U Girls Bremen | Basketball - Youth | Game 5: [A1] Host - D5 Bremen - [D1] D5 Gordon Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Bremen Recreation Department Court 1 | 1:15 PM | 8U Girls Bremen | Basketball - Youth | Game 6: [B1] D7 Champ Jackson Co. - [C1] D5 RU Murray Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Bremen Recreation Department Court 1 | 4:30 PM | 8U Girls Bremen | Basketball - Youth | Game 7: [D1] D5 Gordon Co. - [C1] D5 RU Murray Co. | | | |
|
Sat 3/2/24 | Bremen Recreation Department Court 2 | 9:00 AM | 8U Girls Bremen | Basketball - Youth | Game 2: [D1] D5 Gordon Co. - [B2] D4 RU Carrollton | | | |
Sat 3/2/24 | Bremen Recreation Department Court 2 | 10:15 AM | 8U Girls Bremen | Basketball - Youth | Game 4: [C1] D5 RU Murray Co. - [A2] D4 Champ Villa Rica | | | |
|
Sat 3/2/24 | Butler-Mason YMCA | 9:00 AM | 10U Girls Thomasville YMCA | Basketball - Youth | Game 1: [A1] D2 Camden Co. - [C2] D4 Carrollton | | | |
Sat 3/2/24 | Butler-Mason YMCA | 10:15 AM | 10U Girls Thomasville YMCA | Basketball - Youth | Game 2: [D1] D6 Baldwin Co. - [B2] D1 Thomson-McDuffie | | | |
Sat 3/2/24 | Butler-Mason YMCA | 11:30 AM | 10U Girls Thomasville YMCA | Basketball - Youth | Game 3: [B1] D3 Tift Co. - [D2] D7 Barrow County | | | |
Sat 3/2/24 | Butler-Mason YMCA | 12:45 PM | 10U Girls Thomasville YMCA | Basketball - Youth | Game 4: [C1] D5 City of Bremen - [A2] Host - D3 Thomasville | | | |
Sat 3/2/24 | Butler-Mason YMCA | 2:00 PM | 10U Girls Thomasville YMCA | Basketball - Youth | Game 5: [A1] D2 Camden Co. - [D1] D6 Baldwin Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Butler-Mason YMCA | 3:15 PM | 10U Girls Thomasville YMCA | Basketball - Youth | Game 6: [B1] D3 Tift Co. - [A2] Host - D3 Thomasville | | | |
Sat 3/2/24 | Butler-Mason YMCA | 6:00 PM | 10U Girls Thomasville YMCA | Basketball - Youth | Game 7: [D1] D6 Baldwin Co. - [A2] Host - D3 Thomasville | | | |
|
Sat 3/2/24 | Chattooga High School | 9:00 AM | 12U Girls Summerville | Basketball - Youth | Game 1: [A1] D5 Murray Co. - [C2] D4 Villa Rica | | | |
Sat 3/2/24 | Chattooga High School | 10:30 AM | 12U Girls Summerville | Basketball - Youth | Game 2: [D1] D1 Thomson-McDuffie - [B2] D5 RU Trion | | | |
Sat 3/2/24 | Chattooga High School | 12:00 PM | 12U Girls Summerville | Basketball - Youth | Game 3: [B1] D7 Habersham Co. - [D2] D2 Glynn Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Chattooga High School | 1:30 PM | 12U Girls Summerville | Basketball - Youth | Game 4: [C1] D3 Sumter Co. - [A2] Host - D5 Summerville | | | |
Sat 3/2/24 | Chattooga High School | 3:00 PM | 12U Girls Summerville | Basketball - Youth | Game 5: [A1] D5 Murray Co. - [D1] D1 Thomson-McDuffie | | | |
Sat 3/2/24 | Chattooga High School | 4:30 PM | 12U Girls Summerville | Basketball - Youth | Game 6: [D2] D2 Glynn Co. - [C1] D3 Sumter Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Chattooga High School | 7:30 PM | 12U Girls Summerville | Basketball - Youth | Game 7: [D1] D1 Thomson-McDuffie - [D2] D2 Glynn Co. | | | |
|
Sat 3/2/24 | Douglas-Coffee County Central Square Complex Court 1 | 10:00 AM | 12U Boys Douglas-Coffee | Basketball - Youth | Game 1: [A1] Host - D2 Douglas-Coffee - [C2] D5 Summerville | | | |
Sat 3/2/24 | Douglas-Coffee County Central Square Complex Court 1 | 11:30 AM | 12U Boys Douglas-Coffee | Basketball - Youth | Game 3: [B1] D3 Sumter Co. - [D2] D7 Stephens Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Douglas-Coffee County Central Square Complex Court 1 | 1:00 PM | 12U Boys Douglas-Coffee | Basketball - Youth | Game 5: [A1] Host - D2 Douglas-Coffee - [B2] D2 South Bryan Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Douglas-Coffee County Central Square Complex Court 1 | 2:30 PM | 12U Boys Douglas-Coffee | Basketball - Youth | Game 6: [B1] D3 Sumter Co. - [A2] D1 Thomson-McDuffie | | | |
Sat 3/2/24 | Douglas-Coffee County Central Square Complex Court 1 | 5:30 PM | 12U Boys Douglas-Coffee | Basketball - Youth | Game 7: [A1] Host - D2 Douglas-Coffee - [B1] D3 Sumter Co. | | | |
|
Sat 3/2/24 | Douglas-Coffee County Central Square Complex Court 2 | 10:00 AM | 12U Boys Douglas-Coffee | Basketball - Youth | Game 2: [D1] D6 Peach Co. - [B2] D2 South Bryan Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Douglas-Coffee County Central Square Complex Court 2 | 11:30 AM | 12U Boys Douglas-Coffee | Basketball - Youth | Game 4: [C1] D4 City of Riverdale - [A2] D1 Thomson-McDuffie | | | |
|
Sat 3/2/24 | Effingham County High School Gym | 7:00 AM | 17U Boys Effingham County | Basketball - Youth | Game 1: [A2] D1 Burke Co. - [B2] D4 Union City | | | |
Sat 3/2/24 | Effingham County High School Gym | 9:00 AM | 17U Boys Effingham County | Basketball - Youth | Game 2: [B1] D2 Camden Co. - [A1] Host - D1 Effingham Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Effingham County High School Gym | 10:30 AM | 17U Boys Effingham County | Basketball - Youth | Game 3: [C1] Jones Co. - [A2] D1 Burke Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Effingham County High School Gym | 1:30 PM | 17U Boys Effingham County | Basketball - Youth | Game 4: [C1] Jones Co. - [B1] D2 Camden Co. | | | |
|
Sat 3/2/24 | Fairmont Gym | 9:00 AM | 10U Boys Spalding | Basketball - Youth | Game 1: Walton Co - College Park | | | |
Sat 3/2/24 | Fairmont Gym | 10:30 AM | 10U Boys Spalding | Basketball - Youth | Game 2: Chatham Co. - Spalding Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Fairmont Gym | 12:00 PM | 10U Boys Spalding | Basketball - Youth | Game 3: Whitfield Co. - College Park | | | |
Sat 3/2/24 | Fairmont Gym | 1:30 PM | 10U Boys Spalding | Basketball - Youth | Game 4: South Fulton - Chatham Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Fairmont Gym | 4:30 PM | 10U Boys Spalding | Basketball - Youth | Game 5: Whitfield Co. - South Fulton | | | |
|
Sat 3/2/24 | Greene County Recreation Department | 9:00 AM | 8U Boys Greene County | Basketball - Youth | Game 1: [A1] Host - Greene Co. D-6 - [C2] D5 Pickens Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Greene County Recreation Department | 10:15 AM | 8U Boys Greene County | Basketball - Youth | Game 2: [D1] D2 Charlton Co. - [B2] D6 Putnam Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Greene County Recreation Department | 11:30 AM | 8U Boys Greene County | Basketball - Youth | Game 3: [B1] D1 Screven Co. - [D2] D3 Early Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Greene County Recreation Department | 12:45 PM | 8U Boys Greene County | Basketball - Youth | Game 4: [C1] D4 Temple - [A2] D7 Champ White County | | | |
Sat 3/2/24 | Greene County Recreation Department | 2:00 PM | 8U Boys Greene County | Basketball - Youth | Game 5: [A1] Host - Greene Co. D-6 - [D1] D2 Charlton Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Greene County Recreation Department | 3:15 PM | 8U Boys Greene County | Basketball - Youth | Game 6: [B1] D1 Screven Co. - [C1] D4 Temple | | | |
Sat 3/2/24 | Greene County Recreation Department | 6:15 PM | 8U Boys Greene County | Basketball - Youth | Game 7: [D1] D2 Charlton Co. - [C1] D4 Temple | | | |
|
Sat 3/2/24 | Jenkins High School | 9:00 AM | 14U Boys Savannah | Basketball - Youth | Game 1: [B2] D5 Bartow Co. - [C2] D6 Dekalb Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Jenkins High School | 11:00 AM | 14U Boys Savannah | Basketball - Youth | Game 2: [C1] D7 Champ City of Atlanta - [A2] D4 Champ- East Point | | | |
Sat 3/2/24 | Jenkins High School | 1:00 PM | 14U Boys Savannah | Basketball - Youth | Game 3: [A1] Host - D2 Savannah - [C2] D6 Dekalb Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Jenkins High School | 3:00 PM | 14U Boys Savannah | Basketball - Youth | Game 4: [B1] D2 Champ-Garden City - [A2] D4 Champ- East Point | | | |
Sat 3/2/24 | Jenkins High School | 6:00 PM | 14U Boys Savannah | Basketball - Youth | Game 5: [C2] D6 Dekalb Co. - [B1] D2 Champ-Garden City | | | |
|
Sat 3/2/24 | Kennesaw Recreation Center Court 1 | 9:00 AM | 8U Boys Kennesaw | Basketball - Youth | Game 1: [A1] D4 Champ- College Park 1 - [C2] D5 City of Smyrna | | | |
Sat 3/2/24 | Kennesaw Recreation Center Court 1 | 10:30 AM | 8U Boys Kennesaw | Basketball - Youth | Game 3: [B1] D4 Runner Up- East Point 1 - [D2] D7 Champ Hall County | | | |
Sat 3/2/24 | Kennesaw Recreation Center Court 1 | 12:00 PM | 8U Boys Kennesaw | Basketball - Youth | Game 5: [A1] D4 Champ- College Park 1 - [B2] D2 City of Savannah | | | |
Sat 3/2/24 | Kennesaw Recreation Center Court 1 | 1:30 PM | 8U Boys Kennesaw | Basketball - Youth | Game 6: [B1] D4 Runner Up- East Point 1 - [C1] D6 Dekalb Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Kennesaw Recreation Center Court 1 | 4:30 PM | 8U Boys Kennesaw | Basketball - Youth | Game 7: [A1] D4 Champ- College Park 1 - [C1] D6 Dekalb Co. | | | |
|
Sat 3/2/24 | Kennesaw Recreation Center Court 2 | 9:00 AM | 8U Boys Kennesaw | Basketball - Youth | Game 2: [D1] D5 Whitfield Co. - [B2] D2 City of Savannah | | | |
Sat 3/2/24 | Kennesaw Recreation Center Court 2 | 10:30 AM | 8U Boys Kennesaw | Basketball - Youth | Game 4: [C1] D6 Dekalb Co. - [A2] Host- D5 Kennesaw | | | |
|
Sat 3/2/24 | Manchester High School | 9:00 AM | 12U Boys Manchester | Basketball - Youth | Game 1: Tallapoosa - Elbert Co | | | |
Sat 3/2/24 | Manchester High School | 10:15 AM | 12U Boys Manchester | Basketball - Youth | Game 2: Jefferson Co - Temple | | | |
Sat 3/2/24 | Manchester High School | 11:30 AM | 12U Boys Manchester | Basketball - Youth | Game 3: Greene Co - Long Co | | | |
Sat 3/2/24 | Manchester High School | 12:45 PM | 12U Boys Manchester | Basketball - Youth | Game 4: Dooly Co - Host- Manchester | | | |
Sat 3/2/24 | Manchester High School | 2:00 PM | 12U Boys Manchester | Basketball - Youth | Game 5: Elbert Co - Jefferson Co | | | |
Sat 3/2/24 | Manchester High School | 3:15 PM | 12U Boys Manchester | Basketball - Youth | Game 6: Greene Co - Dooly Co | | | |
Sat 3/2/24 | Manchester High School | 7:00 PM | 12U Boys Manchester | Basketball - Youth | Game 7: Elbert Co - Dooly Co | | | |
|
Sat 3/2/24 | Murray County Rec. Gym 1 | 9:00 AM | 10U Boys Murray County | Basketball - Youth | Game 1: [A1] D7 City of Jefferson - [C2] D3 Tift Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Murray County Rec. Gym 1 | 10:15 AM | 10U Boys Murray County | Basketball - Youth | Game 3: [B1] D4 Thomaston Upson - [D2] D6 Baldwin Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Murray County Rec. Gym 1 | 12:00 PM | 10U Boys Murray County | Basketball - Youth | Game 5: [C2] D3 Tift Co. - [D1] D1 Burke Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Murray County Rec. Gym 1 | 1:15 PM | 10U Boys Murray County | Basketball - Youth | Game 6: [B1] D4 Thomaston Upson - [C1] D2 City of Pooler 1 | | | |
Sat 3/2/24 | Murray County Rec. Gym 1 | 4:30 PM | 10U Boys Murray County | Basketball - Youth | Game 7: [D1] D1 Burke Co. - [C1] D2 City of Pooler 1 | | | |
|
Sat 3/2/24 | Murray County Rec. Gym 2 | 9:00 AM | 10U Boys Murray County | Basketball - Youth | Game 2: [D1] D1 Burke Co. - [B2] D5 Summerville | | | |
Sat 3/2/24 | Murray County Rec. Gym 2 | 10:15 AM | 10U Boys Murray County | Basketball - Youth | Game 4: [C1] D2 City of Pooler 1 - [A2] Host - D5 Murray Co. | | | |
|
Sat 3/2/24 | Putnam County Poole Recreation Center | 9:00 AM | 10U Girls Putnam County | Basketball - Youth | Game 1: [A1] Host - D6 Putnam Co. - [C2] D4 Heard Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Putnam County Poole Recreation Center | 10:15 AM | 10U Girls Putnam County | Basketball - Youth | Game 2: [D1] D5 Fannin Co. - [B2] D6 Morgan Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Putnam County Poole Recreation Center | 11:30 AM | 10U Girls Putnam County | Basketball - Youth | Game 3: [B1] D1 Evans Co. - [D2] D2 Alma/Bacon Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Putnam County Poole Recreation Center | 12:45 PM | 10U Girls Putnam County | Basketball - Youth | Game 4: [C1] D3 Dooly Co. - [A2] D7 Union Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Putnam County Poole Recreation Center | 2:00 PM | 10U Girls Putnam County | Basketball - Youth | Game 5: [A1] Host - D6 Putnam Co. - [D1] D5 Fannin Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Putnam County Poole Recreation Center | 3:15 PM | 10U Girls Putnam County | Basketball - Youth | Game 6: [D2] D2 Alma/Bacon Co. - [A2] D7 Union Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Putnam County Poole Recreation Center | 6:00 PM | 10U Girls Putnam County | Basketball - Youth | Game 7: [A1] Host - D6 Putnam Co. - [D2] D2 Alma/Bacon Co. | | | |
|
Sat 3/2/24 | Rabun County Gym Court #1 | 9:00 AM | 12U Girls Rabun County | Basketball - Youth | Game 1: [B2] D4 Bowdon - [C2] D3 Fitzgerald | | | |
Sat 3/2/24 | Rabun County Gym Court #1 | 10:30 AM | 12U Girls Rabun County | Basketball - Youth | Game 2: [C1] D2 Brantley Co. - [A2] Host - D7 Rabun Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Rabun County Gym Court #1 | 12:00 PM | 12U Girls Rabun County | Basketball - Youth | Game 3: [A1] D5 Gilmer Co. - [C2] D3 Fitzgerald | | | |
Sat 3/2/24 | Rabun County Gym Court #1 | 1:30 PM | 12U Girls Rabun County | Basketball - Youth | Game 4: [B1] D7 Union Co. - [C1] D2 Brantley Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Rabun County Gym Court #1 | 4:00 PM | 12U Girls Rabun County | Basketball - Youth | Game 5: [C2] D3 Fitzgerald - [C1] D2 Brantley Co. | | | |
|
Sat 3/2/24 | Riverbend Court 1 | 9:00 AM | 8U Girls Whitfield County | Basketball - Youth | Game 1: [B2] D5 Champ-Bartow Co. - [C2] D6 Dekalb Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Riverbend Court 1 | 10:30 AM | 8U Girls Whitfield County | Basketball - Youth | Game 2: [C1] D5 Runner up-Cartersville - [A2] Host-D5 Whitfield | | | |
Sat 3/2/24 | Riverbend Court 1 | 12:00 PM | 8U Girls Whitfield County | Basketball - Youth | Game 3: [A1] D4 Champ- College Park - [B2] D5 Champ-Bartow Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Riverbend Court 1 | 1:15 PM | 8U Girls Whitfield County | Basketball - Youth | Game 4: [B1] D4 Runner Up -Spalding - [A2] Host-D5 Whitfield | | | |
Sat 3/2/24 | Riverbend Court 1 | 4:00 PM | 8U Girls Whitfield County | Basketball - Youth | Game 5: [A1] D4 Champ- College Park - [A2] Host-D5 Whitfield | | | |
|
Sat 3/2/24 | Riverbend Court 2 | 9:00 AM | 10U Girls Whitfield County | Basketball - Youth | Game 1: [B2] D2 City of Savannah - [C2] D7 Champ Hall County | | | |
Sat 3/2/24 | Riverbend Court 2 | 10:30 AM | 10U Girls Whitfield County | Basketball - Youth | Game 2: [C1] D6 Walton Co. - [A2] D4 Champ- College Park | | | |
Sat 3/2/24 | Riverbend Court 2 | 12:00 PM | 10U Girls Whitfield County | Basketball - Youth | Game 3: [A1] Host- D5 Whitfield - [B2] D2 City of Savannah | | | |
Sat 3/2/24 | Riverbend Court 2 | 1:15 PM | 10U Girls Whitfield County | Basketball - Youth | Game 4: [B1] D5 Champ-Paulding Co. - [A2] D4 Champ- College Park | | | |
Sat 3/2/24 | Riverbend Court 2 | 4:00 PM | 10U Girls Whitfield County | Basketball - Youth | Game 5: [A1] Host- D5 Whitfield - [A2] D4 Champ- College Park | | | |
|
Sat 3/2/24 | Savannah High School | 9:00 AM | 17U Boys Savannah | Basketball - Youth | Game 1: [B2] D2 Savannah Team B - [C2] D7 Champ City of Atlanta | | | |
Sat 3/2/24 | Savannah High School | 11:00 AM | 17U Boys Savannah | Basketball - Youth | Game 2: [C1] D2 Savannah Team A - [A2] Host - D2 Savannah TK Elite | | | |
Sat 3/2/24 | Savannah High School | 1:00 PM | 17U Boys Savannah | Basketball - Youth | Game 3: [A1] D6 Rockdale Co. - [C2] D7 Champ City of Atlanta | | | |
Sat 3/2/24 | Savannah High School | 3:00 PM | 17U Boys Savannah | Basketball - Youth | Game 4: [B1] D5 East Marietta - [C1] D2 Savannah Team A | | | |
Sat 3/2/24 | Savannah High School | 6:00 PM | 17U Boys Savannah | Basketball - Youth | Game 5: [A1] D6 Rockdale Co. - [B1] D5 East Marietta | | | |
|
Sat 3/2/24 | Sonoraville Recreation Complex Court 1 | 10:00 AM | 8U Boys Gordon County | Basketball - Youth | Game 1: [A1] D5 Gordon Co. - [C2] D3 Sumter Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Sonoraville Recreation Complex Court 1 | 11:15 AM | 8U Boys Gordon County | Basketball - Youth | Game 3: [B1] D4 Hapeville - [D2] D6 Peach Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Sonoraville Recreation Complex Court 1 | 1:00 PM | 8U Boys Gordon County | Basketball - Youth | Game 5: [C2] D3 Sumter Co. - [B2] D5 Summerville | | | |
Sat 3/2/24 | Sonoraville Recreation Complex Court 1 | 2:15 PM | 8U Boys Gordon County | Basketball - Youth | Game 6: [B1] D4 Hapeville - [C1] D2 Ware Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Sonoraville Recreation Complex Court 1 | 5:30 PM | 8U Boys Gordon County | Basketball - Youth | Game 7: [C2] D3 Sumter Co. - [B1] D4 Hapeville | | | |
|
Sat 3/2/24 | Sonoraville Recreation Complex Court 2 | 10:00 AM | 8U Boys Gordon County | Basketball - Youth | Game 2: [D1] D1 Burke Co. - [B2] D5 Summerville | | | |
Sat 3/2/24 | Sonoraville Recreation Complex Court 2 | 11:15 AM | 8U Boys Gordon County | Basketball - Youth | Game 4: [C1] D2 Ware Co. - [A2] D7 Stephens Co. | | | |
|
Sat 3/2/24 | Spalding County High School | 9:00 AM | 12U Girls Spalding | Basketball - Youth | Game 1: [A1] - [C2] | | | |
Sat 3/2/24 | Spalding County High School | 10:15 AM | 12U Girls Spalding | Basketball - Youth | Game 2: [D1] - [B2] | | | |
Sat 3/2/24 | Spalding County High School | 11:30 AM | 12U Girls Spalding | Basketball - Youth | Game 3: [B1] - [D2] | | | |
Sat 3/2/24 | Spalding County High School | 12:45 PM | 12U Girls Spalding | Basketball - Youth | Game 4: [C1] - [A2] | | | |
Sat 3/2/24 | Spalding County High School | 2:00 PM | 12U Girls Spalding | Basketball - Youth | Game 5: [A1] - [D1] | | | |
Sat 3/2/24 | Spalding County High School | 3:45 PM | 12U Girls Spalding | Basketball - Youth | Game 6: [B1] - [C1] | | | |
Sat 3/2/24 | Spalding County High School | 6:45 PM | 12U Girls Spalding | Basketball - Youth | Game 7: [D1] - [C1] | | | |
|
Sat 3/2/24 | Tracey Wyatt Recreation Center Blue Gym | 9:00 AM | 12U Boys College Park | Basketball - Youth | Game 2: [D1] D7 City of Atlanta - [B2] D7 Sandy Springs | | | |
Sat 3/2/24 | Tracey Wyatt Recreation Center Blue Gym | 10:30 AM | 12U Boys College Park | Basketball - Youth | Game 4: [C1] D6 Dekalb Co. - [A2] D5 City of Smyrna | | | |
|
Sat 3/2/24 | Tracey Wyatt Recreation Center Red Gym | 9:00 AM | 12U Boys College Park | Basketball - Youth | Game 1: [A1] Host - D4 College Park - [C2] D4 Runner Up Spalding | | | |
Sat 3/2/24 | Tracey Wyatt Recreation Center Red Gym | 10:30 AM | 12U Boys College Park | Basketball - Youth | Game 3: [B1] D4 South Fulton - [D2] D2 Savannah | | | |
Sat 3/2/24 | Tracey Wyatt Recreation Center Red Gym | 12:00 PM | 12U Boys College Park | Basketball - Youth | Game 5: [A1] Host - D4 College Park - [D1] D7 City of Atlanta | | | |
Sat 3/2/24 | Tracey Wyatt Recreation Center Red Gym | 1:30 PM | 12U Boys College Park | Basketball - Youth | Game 6: [D2] D2 Savannah - [C1] D6 Dekalb Co. | | | |
Sat 3/2/24 | Tracey Wyatt Recreation Center Red Gym | 4:00 PM | 12U Boys College Park | Basketball - Youth | Game 7: [D1] D7 City of Atlanta - [D2] D2 Savannah | | | |
|
Sat 3/2/24 | White County Middle School | 9:00 AM | 10U Boys White County | Basketball - Youth | Game 2: [D1] D3 Early Co. - [B2] D7 Elbert Co. | | | |
Sat 3/2/24 | White County Middle School | 10:15 AM | 10U Boys White County | Basketball - Youth | Game 4: [C1] D4 Heard Co. - [A2] Host - D7 White Co. | | | |
Sat 3/2/24 | White County Middle School | 1:15 PM | 10U Boys White County | Basketball - Youth | Game 6: [B1] D6 Greene Co. - [C1] D4 Heard Co. | | | |
Sat 3/2/24 | White County Middle School | 4:30 PM | 10U Boys White County | Basketball - Youth | Game 7: [D1] D3 Early Co. - [C1] D4 Heard Co. | | | |
|
Sat 3/2/24 | White County Recreation Center | 9:00 AM | 10U Boys White County | Basketball - Youth | Game 1: [A1] D5 Gilmer Co. - [C2] D1 Jefferson Co. | | | |
Sat 3/2/24 | White County Recreation Center | 10:15 AM | 10U Boys White County | Basketball - Youth | Game 3: [B1] D6 Greene Co. - [D2] D2 McIntosh Co. | | | |
Sat 3/2/24 | White County Recreation Center | 12:00 PM | 10U Boys White County | Basketball - Youth | Game 5: [A1] D5 Gilmer Co. - [D1] D3 Early Co. | | | |
|
Sat 3/2/24 | Woodville Tompkins High School | 9:00 AM | 14U Girls (A/B/C) Savannah | Basketball - Youth | Game 1: [B2] D1 A Champ - [C2] D7 A Champ City of Atlanta | | | |
Sat 3/2/24 | Woodville Tompkins High School | 11:00 AM | 14U Girls (A/B/C) Savannah | Basketball - Youth | Game 2: [C1] D2 B Brunswick - [A2] D1 B Champ | | | |
Sat 3/2/24 | Woodville Tompkins High School | 1:00 PM | 14U Girls (A/B/C) Savannah | Basketball - Youth | Game 3: [A1] Host - D2 A Savannah Team B - [C2] D7 A Champ City of Atlanta | | | |
Sat 3/2/24 | Woodville Tompkins High School | 3:00 PM | 14U Girls (A/B/C) Savannah | Basketball - Youth | Game 4: [B1] D2 A Savannah Team A - [C1] D2 B Brunswick | | | |
Sat 3/2/24 | Woodville Tompkins High School | 6:00 PM | 14U Girls (A/B/C) Savannah | Basketball - Youth | Game 5: [A1] Host - D2 A Savannah Team B - [C1] D2 B Brunswick | | | |
|
Sat 3/2/24 | | 9:00 AM | 14U Boys Effingham County | Basketball - Youth | Game 1: D7 Jefferson - D4 Thomaston-Upson | | | |
Sat 3/2/24 | | 9:00 AM | 14U Boys Effingham County | Basketball - Youth | Game 2: D2 Effingham Co. - D6 Baldwin Co. | | | |
Sat 3/2/24 | | 12:00 PM | 14U Boys Effingham County | Basketball - Youth | Game 4: D1 Ware Co. - D6 Baldwin Co. | | | |
Sat 3/2/24 | | 12:00 PM | 14U Boys Effingham County | Basketball - Youth | Game 3: D2 Burke Co. - D7 Jefferson | | | |
Sat 3/2/24 | | 4:30 PM | 14U Boys Effingham County | Basketball - Youth | Game 5: D7 Jefferson - D1 Ware Co. | | | |