Date |
Location |
Time |
League |
Sport |
Teams | | View |
|
Sun 6/25/23 | RRBL Field 11 | 11:00 AM | 8U Division III Bracket | Baseball | Game 25: 4) LH Rebels - 6) WM Texans | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 11 | 12:30 PM | 8U Division III Bracket | Baseball | Game 27: 6) WM Texans - 8) GT Patriots | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 11 | 2:00 PM | 8U Division III Bracket | Baseball | Game 28: 4) LH Rebels - 6) WM Texans | | | |
|
Sun 6/25/23 | RRBL Field 12 | 9:00 AM | 12U Division I Bracket | Baseball | Game 13: 9) LH Lightning - 6) RR Rebels | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 12 | 11:00 AM | 12U Division I Bracket | Baseball | Game 16: 6) RR Rebels - 3) CP Blue Bucks | | | |
|
Sun 6/25/23 | RRBL Field 13 | 11:00 AM | 14U Championship Bracket | Baseball | Game 11: 1) RR Warriors - 3) MO Navy | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 13 | 1:00 PM | 14U Championship Bracket | Baseball | Game 13: 3) MO Navy - 2) OH Green | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 13 | 3:00 PM | 14U Championship Bracket | Baseball | Game 14: 1) RR Warriors - 3) MO Navy | | | |
|
Sun 6/25/23 | RRBL Field 15 | 9:00 AM | 12U Division I Bracket | Baseball | Game 14: 3) CP Blue Bucks - 1) OH Titans | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 15 | 11:00 AM | 12U Division I Bracket | Baseball | Game 15: 4) DS Tigers Gold - 2) MO Blue Crew | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 15 | 1:00 PM | 12U Division I Bracket | Baseball | Game 17: 2) MO Blue Crew - 3) CP Blue Bucks | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 15 | 3:00 PM | 12U Division I Bracket | Baseball | Game 18: 4) DS Tigers Gold - 2) MO Blue Crew | | | |
|
Sun 6/25/23 | RRBL Field 16 | 9:00 AM | 12U Division II Bracket | Baseball | Game 21: 1) TC Smash - 2) WM Texans | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 16 | 11:00 AM | 12U Division II Bracket | Baseball | Game 22: 8) MO Mambas - 5) LV Vikings | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 16 | 1:00 PM | 12U Division II Bracket | Baseball | Game 23: 2) WM Texans - 5) LV Vikings | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 16 | 3:00 PM | 12U Division II Bracket | Baseball | Game 24: 1) TC Smash - 2) WM Texans | | | |
|
Sun 6/25/23 | RRBL Field 17 | 11:30 AM | 10U Division I Bracket | Baseball | Game 15: 4) OH Green Vipers - 2) MO Outlaws | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 17 | 1:15 PM | 10U Division I Bracket | Baseball | Game 17: 2) MO Outlaws - 1) WM Texans | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 17 | 3:00 PM | 10U Division I Bracket | Baseball | Game 18: 4) OH Green Vipers - 1) WM Texans | | | |
|
Sun 6/25/23 | RRBL Field 18 | 11:15 AM | 10U Division II Bracket | Baseball | Game 15: 4) LH Launchers - 2) SM Rattlers | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 18 | 1:00 PM | 10U Division II Bracket | Baseball | Game 17: 2) SM Rattlers - 5) RR Bullets | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 18 | 2:45 PM | 10U Division II Bracket | Baseball | Game 18: 4) LH Launchers - 5) RR Bullets | | | |
|
Sun 6/25/23 | RRBL Field 19 | 11:15 AM | 10U Division III Bracket | Baseball | Game 15: 8) GT Express - 6) MO White Storm | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 19 | 1:00 PM | 10U Division III Bracket | Baseball | Game 17: 6) MO White Storm - 1) CP Diamond Ballers | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 19 | 2:45 PM | 10U Division III Bracket | Baseball | Game 18: 8) GT Express - 1) CP Diamond Ballers | | | |
|
Sun 6/25/23 | RRBL Field 6 | 11:00 AM | 8U Division II Bracket | Baseball | Game 23: 1) OH Black Magic - 7) DS Gold Tigers | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 6 | 12:30 PM | 8U Division II Bracket | Baseball | Game 25: 1) OH Black Magic - 3) LH Thunder | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 6 | 2:00 PM | 8U Division II Bracket | Baseball | Game 26: 7) DS Gold Tigers - 1) OH Black Magic | | | |
|
Sun 6/25/23 | RRBL Field 7 | 11:00 AM | 8U Division I Bracket | Baseball | Game 23: 9) LT Bolts - 3) OH Gold Diggers | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 7 | 12:30 PM | 8U Division I Bracket | Baseball | Game 25: 3) OH Gold Diggers - 2) OH Green Machine | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 7 | 2:00 PM | 8U Division I Bracket | Baseball | Game 26: 9) LT Bolts - 2) OH Green Machine | | | |
|
Sun 6/25/23 | RRBL Field 8 | 11:30 AM | 6U Division I Bracket | Baseball | Game 15: 1) LT Avengers - 3) CP All Stars | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 8 | 12:45 PM | 6U Division I Bracket | Baseball | Game 17: 1) LT Avengers - 6) MO Stars | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 8 | 2:00 PM | 6U Division I Bracket | Baseball | Game 18: 3) CP All Stars - 1) LT Avengers | | | |
|
Sun 6/25/23 | RRBL Field 9 | 11:15 AM | 6U Division II Bracket | Baseball | Game 17: 1) DS Maroon - 2) RR Eagles | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 9 | 12:30 PM | 6U Division II Bracket | Baseball | Game 19: 1) DS Maroon - 7) GT Dirt Devils | | | |
Sun 6/25/23 | RRBL Field 9 | 1:45 PM | 6U Division II Bracket | Baseball | Game 20: 2) RR Eagles - 7) GT Dirt Devils | | | |