Games Report

Select the sport, league, location, and date and the matching games will be displayed.
You can select multiple items by holding down the CTRL key while clicking the mouse.

Events and
Locations
Dates, Season or
Upcoming Games
 Days
Type
Options Show Practices?
Font Size:


Download Excel Printer Friendly

Date Location Time League Sport Teams  View
Sun 3/10/19Brock's Gap CT 28:00 AMGold Silver DivisionBasketballGame 1: [M2] BR Nightrydas (LA) - [N2] LA Hoyas (LA) 
Sun 3/10/19Brock's Gap CT 29:10 AMPlatinum Division (Super Pool)BasketballGame 10: [C1] HHBC 2027 (TX) - [B3] All Indy (IN) 
Sun 3/10/19Brock's Gap CT 210:20 AMGold Silver DivisionBasketballGame 2: [I2] GA Stars (GA) - [J2] Team Power (GA) 
Sun 3/10/19Brock's Gap CT 211:30 AMPlatinum Division (Super Pool)BasketballGame 15: [A2] NY Rens (NY) - [D2] TEAM THRILL UAA (MD) 
Sun 3/10/19Brock's Gap CT 212:40 PMGold Silver DivisionBasketballGame 7: [L2] OTE Elevation - [H2] Team Dez (TN) 
Sun 3/10/19Brock's Gap CT 21:50 PMSliver DivisionBasketballGame 10: [O4] All in Elite (GA) - [I3] GA State Warriors (GA) 
 
Sun 3/10/19Brock's Gaps CT 18:00 AMSliver DivisionBasketballGame 1: [M3] GA State Warriors (GA) - [N3] Team Mamba (GA) 
Sun 3/10/19Brock's Gaps CT 19:10 AMSliver DivisionBasketballGame 4: Arkansas Rising Stars (AR) - [K3] Alabama Dream (AL) 
Sun 3/10/19Brock's Gaps CT 110:20 AMGold Silver DivisionBasketballGame 5: [F2] E.P Elite (LA) - [N2] LA Hoyas (LA) 
Sun 3/10/19Brock's Gaps CT 111:30 AMPlatinum Division (Super Pool)BasketballGame 12: [A1] P.R.I.D.E (IN) - [H1] Team FOE (TX) 
Sun 3/10/19Brock's Gaps CT 112:40 PMGold Silver DivisionBasketballGame 6: [F2] E.P Elite (LA) - [J2] Team Power (GA) 
Sun 3/10/19Brock's Gaps CT 11:50 PMSliver DivisionBasketballGame 9: [E3] Memphis Phenoms (TN) - [M3] Texas Pro (TX) 
 
Sun 3/10/19Bumpus Middle School CT18:00 AMPlatinum DivisionBasketballGame 2: [H1] Ward 5 Warriors (DC) - [B2] T.R.U Elite (GA) 
Sun 3/10/19Bumpus Middle School CT19:10 AMSliver DivisionBasketballGame 2: [I3] All In Elite(IN) - [J3] Cy Fair Elite (TX) 
Sun 3/10/19Bumpus Middle School CT110:20 AMGold Silver DivisionBasketballGame 3: [G2] Team BO Bell (GA) - [L2] OTE Elevation 
Sun 3/10/19Bumpus Middle School CT111:30 AMPlatinum Division (Super Pool)BasketballGame 13: [B2] Riverside Hawks (NY) - [D1] Team Teague (IN) 
Sun 3/10/19Bumpus Middle School CT112:40 PMSliver DivisionBasketballGame 7: [L3] TJ Ford Bulls (TX) - [K3] Alabama Dream (AL) 
Sun 3/10/19Bumpus Middle School CT11:50 PMPlatinum Division (Super Pool)BasketballGame 16: [H1] Team FOE (TX) - [B2] Riverside Hawks (NY) 
 
Sun 3/10/19Bumpus Middle School CT28:00 AMPlatinum DivisionBasketballGame 3: [D1] Team Thrill Black (MD) - [F2] Team Griffin (OK) 
Sun 3/10/19Bumpus Middle School CT29:10 AMSliver DivisionBasketballGame 3: [G3] Mark Black ( FL) - [L3] TJ Ford Bulls (TX) 
Sun 3/10/19Bumpus Middle School CT210:20 AMGold Silver DivisionBasketballGame 4: [H2] Team Dez (TN) - [K2] Memphis United (TN) 
Sun 3/10/19Bumpus Middle School CT211:30 AMPlatinum Division (Super Pool)BasketballGame 14: [C1] HHBC 2027 (TX) - [B1] Trey Young Elite (OK) 
Sun 3/10/19Bumpus Middle School CT212:40 PMSliver DivisionBasketballGame 6: [F3] Warriors Elite (AL) - [J3] Cy Fair Elite (TX) 
Sun 3/10/19Bumpus Middle School CT21:50 PMSliver DivisionBasketballGame 11: [M4] Team Open Court - [N3] Georgia Go Hard (GA) 
 
Sun 3/10/19HMC 18:00 AMSilver DivisionBasketballGame 14: [W3] Carolina Cavs (NC) - [O3] HHBC-2023 DJ (TX) 
Sun 3/10/19HMC 19:10 AMSilver DivisionBasketballGame 10: [F3] TRI City Elite (GA) - [F4] We Get Buckets (TN) 
Sun 3/10/19HMC 110:20 AMPlatinum DivisionBasketballGame 19: [B1] IVY Lions (NY) - [D3] New World Above ALL Cost(DC) 
Sun 3/10/19HMC 111:30 AMPlatinum DivisionBasketballGame 1: [A1] Texas United (TX) - [G2] SA Future (TX) 
Sun 3/10/19HMC 112:40 PMPlatinum DivisionBasketballGame 1: TJ Ford Bulls (TX) - Cy Fair Elite ATX (TX) 
Sun 3/10/19HMC 11:50 PMPlatinum DivisionBasketballGame 9: [A1] Texas United (TX) - [B2] T.R.U Elite (GA) 
Sun 3/10/19HMC 13:00 PMPlatinum DivisionBasketballGame 5: TJ Ford Bulls (TX) - Steel City Gators (AL) 
Sun 3/10/19HMC 14:10 PMPlatinum DivisionBasketballGame 14: [B1] NY Rens (NY) - [F1] All Indy (IN) 
Sun 3/10/19HMC 15:20 PMPlatinum DivisionBasketballGame 15: [A1] Texas United (TX) - [B1] NY Rens (NY) 
 
Sun 3/10/19HMC 108:00 AMPlatinum DivisionBasketballGame 9: [A1] NCBC 2026 (IN) - [C2] Yanders Law(Mo) 
Sun 3/10/19HMC 109:10 AMPlatinum DivisionBasketballGame 22: [D1] Drive Nation Red (TX) - [T1] Team Teague (IN) 
Sun 3/10/19HMC 1010:20 AMPlatinum DivisionBasketballGame 17: [A1] NCBC 2026 (IN) - [B2] HHBC 2026( TX) 
Sun 3/10/19HMC 1011:30 AMPlatinum DivisionBasketballGame 26: [B1] WACG (TN) - [C2] Trae Young Elite (OK) 
Sun 3/10/19HMC 1012:40 PMPlatinum DivisionBasketballGame 21: [A1] NCBC 2026 (IN) - [D1] Drive Nation FTW (TX) 
Sun 3/10/19HMC 101:50 PMPlatinum DivisionBasketballGame 22: [B1] Black OPS (NY) - [C1] Team Thrill UAA (MD) 
Sun 3/10/19HMC 103:00 PMPlatinum DivisionBasketballGame 23: [A1] NCBC 2026 (IN) - [D3] New World Above ALL Cost(DC) 
Sun 3/10/19HMC 104:10 PMPlatinum DivisionBasketballGame 23: [E1] We Get Buckets(TN) - [C1] Team Thrill UAA (MD) 
 
Sun 3/10/19HMC 118:00 AMPlatinum DivisionBasketballGame 10: [H1] GA Kings (GA) - [B2] HHBC 2026( TX) 
Sun 3/10/19HMC 119:10 AMPlatinum DivisionBasketballGame 21: [A1] TEAM THRILL UAA (MD) - [H1] DCA 2.0 (GA) 
Sun 3/10/19HMC 1110:20 AMPlatinum DivisionBasketballGame 18: [D1] Drive Nation FTW (TX) - [E1] Joe Johnson Hawks (AR) 
Sun 3/10/19HMC 1111:30 AMPlatinum DivisionBasketballGame 25: [A1] TEAM THRILL UAA (MD) - [D1] Drive Nation Red (TX) 
Sun 3/10/19HMC 1112:40 PMPlatinum DivisionBasketballGame 22: [D3] New World Above ALL Cost(DC) - [E2] North MS Warriors (MS) 
Sun 3/10/19HMC 111:50 PMPlatinum DivisionBasketballGame 27: [D1] Drive Nation Red (TX) - [B1] WACG (TN) 
Sun 3/10/19HMC 113:00 PMGold Silver DivisionBasketballGame 8: [F2] E.P Elite (LA) - [L2] OTE Elevation 
Sun 3/10/19HMC 114:10 PMSilver Division (3rd and 4th Place Pools)BasketballGame 8: [J3] RL Elite (TX) - [K3] Mark Black Academy (FL) 
Sun 3/10/19HMC 115:20 PM2nd Grade DivisionBasketballGame 10: [A1] All Indy (IN) - [C1] Trae Young Elite OK 
 
Sun 3/10/19HMC 28:00 AMSilver DivisionBasketballGame 15: [S3] SPSA 2023 - [N4] MBA Hoops (MS) 
Sun 3/10/19HMC 29:10 AMSilver DivisionBasketballGame 6: [K3] JCE - [N3] HCBC Hoop Squad 
Sun 3/10/19HMC 210:20 AMPlatinum DivisionBasketballGame 20: [E2] North MS Warriors (MS) - [C3] TMT-UA 2026 (OK) 
Sun 3/10/19HMC 211:30 AMGold DivisionBasketballGame 1: [A3] Steel City Gators (AL) - [H3] N.Y.B.A. ELITE (TN) 
Sun 3/10/19HMC 212:40 PMPlatinum DivisionBasketballGame 2: Steel City Gators (AL) - Champaign Heat (IL) 
Sun 3/10/19HMC 21:50 PMPlatinum DivisionBasketballGame 10: [D1] Team Thrill Black (MD) - [E1] Together We Ball (IN) 
Sun 3/10/19HMC 23:00 PMPlatinum DivisionBasketballGame 6: First Class Game (TN) - Promise Elite (GA) 
Sun 3/10/19HMC 24:10 PMPlatinum DivisionBasketballGame 13: [A1] Texas United (TX) - [D1] Team Thrill Black (MD) 
Sun 3/10/19HMC 25:20 PMPlatinum DivisionBasketballGame 7: Steel City Gators (AL) - First Class Game (TN) 
 
Sun 3/10/19HMC 38:00 AMSilver DivisionBasketballGame 16: [X3] HHBC 2023- Angelo (TX) - [P3] Free Bandz Elite (GA) 
Sun 3/10/19HMC 39:10 AMSilver DivisionBasketballGame 12: [H3] Team Heavy - [P3] Alabama Dream (AL) 
Sun 3/10/19HMC 310:20 AMPlatinum DivisionBasketballGame 5: [B1] NY Rens (NY) - [H2] P5 Skills (AR) 
Sun 3/10/19HMC 311:30 AMPlatinum DivisionBasketballGame 7: [C1] HHBC 2028 (TX) - [E2] Team Mamba (GA) 
Sun 3/10/19HMC 312:40 PMPlatinum DivisionBasketballGame 3: First Class Game (TN) - Hoop PHI 
Sun 3/10/19HMC 31:50 PMPlatinum DivisionBasketballGame 11: [B1] NY Rens (NY) - [A2] Team Edition 305 (FL) 
Sun 3/10/19HMC 33:00 PMSliver DivisionBasketballGame 8: [F3] Warriors Elite (AL) - Winner of Game 7 
Sun 3/10/19HMC 34:10 PMPlatinum Division (Super Pool)BasketballGame 18: [H1] Team FOE (TX) - [B1] Trey Young Elite (OK) 
 
Sun 3/10/19HMC 48:00 AMSilver DivisionBasketballGame 17: [I3] Alabama Fusion (AL) - [L3] Bad Boys Basketball 
Sun 3/10/19HMC 49:10 AMGold DivisionBasketballGame 12: [G2] CBF Lightning (FL) - [O2] Louisville Magic (KY) 
Sun 3/10/19HMC 410:20 AMPlatinum DivisionBasketballGame 4: [E1] Together We Ball (IN) - [C2] DCA 2.0 (GA) 
Sun 3/10/19HMC 411:30 AMPlatinum DivisionBasketballGame 8: [F1] All Indy (IN) - [D2] Team BO Bell (GA) 
Sun 3/10/19HMC 412:40 PMPlatinum DivisionBasketballGame 4: Team TAE’FlightBoyz Elite (TN) - Promise Elite (GA) 
Sun 3/10/19HMC 41:50 PMPlatinum DivisionBasketballGame 12: [C1] HHBC 2028 (TX) - [F1] All Indy (IN) 
Sun 3/10/19HMC 43:00 PMGold DivisionBasketballGame 9: [M2] Team Takeover (DC) - [P2] Dream Chasers (TN) 
Sun 3/10/19HMC 44:10 PMSliver DivisionBasketballGame 13: [M3] Texas Pro (TX) - [O4] All in Elite (GA) 
 
Sun 3/10/19HMC 58:00 AMPlatinum DivisionBasketballGame 11: [D1] Drive Nation FTW (TX) - [M1] Madison County Landsharks (MS) 
Sun 3/10/19HMC 59:10 AMGold DivisionBasketballGame 11: [F2] GA Stars (GA) - [N2] Steel City Gators (AL) 
Sun 3/10/19HMC 510:20 AMPlatinum DivisionBasketballGame 6: [G1] Beyond Boundaries (TN) - [A2] Team Edition 305 (FL) 
Sun 3/10/19HMC 511:30 AMGold DivisionBasketballGame 2: [D3] All In Elite - [E3] Team Thrill Red (MD) 
Sun 3/10/19HMC 512:40 PMGold DivisonBasketballGame 2: Mark Black Academy (FL) - Wildcard Basketball (AL) 
Sun 3/10/19HMC 51:50 PMSilver DivisionBasketballGame 15: [L3] MBA Hoops (MS) - [H3] Team Heavy 
Sun 3/10/19HMC 53:00 PMGold Division (2nd Place Pools E-K)BasketballGame 6: [J2] CBF Lightning (FL) - [K2] Shine Hoop Grinders (GA) 
 
Sun 3/10/19HMC 68:00 AMPlatinum DivisionBasketballGame 12: [E1] Joe Johnson Hawks (AR) - [B3] Team Teague (IN) 
Sun 3/10/19HMC 69:10 AMGold DivisionBasketballGame 10: [H2] Memphis Wildcats Blue (TN) - [P2] House Of Hoops 
Sun 3/10/19HMC 610:20 AM2nd Grade DivisionBasketballGame 2: [B3] Team F.O.E. (TX) - [A2] AK J'Hawks (KS) 
Sun 3/10/19HMC 611:30 AMPlatinum DivisionBasketballGame 20: [C1] Team Thrill UAA (MD) - [F1] Trae Young Elite (OK) 
Sun 3/10/19HMC 612:40 PMPlatinum DivisionBasketballGame 21: [A1] HHBC 2025 (TX) - [E1] We Get Buckets(TN) 
Sun 3/10/19HMC 61:50 PMGold DivisionBasketballGame 15: [P2] House Of Hoops - [G2] CBF Lightning (FL) 
Sun 3/10/19HMC 63:00 PM2nd Grade DivisionBasketballGame 8: [A1] All Indy (IN) - [B2] Decatur Blazers (GA) 
Sun 3/10/19HMC 64:10 PMSilver DivisionBasketballGame 17: [H3] Team Heavy - [O3] Georgia United Celtics (GA) 
 
Sun 3/10/19HMC 78:00 AMPlatinum DivisionBasketballGame 10: [B2] SA Future (TX) - [G1] Black OPS (DC) 
Sun 3/10/19HMC 79:10 AMGold DivisionBasketballGame 9: [T2] Nike Cy Fair Elite (TX) - [M2] Advanced ((A2) Athletics 
Sun 3/10/19HMC 710:20 AM2nd Grade DivisionBasketballGame 4: [B2] Decatur Blazers (GA) - [C4] CBF Lightning (FL) 
Sun 3/10/19HMC 711:30 AMPlatinum DivisionBasketballGame 19: [B1] Black OPS (NY) - [A2] Gladiators (LA) 
Sun 3/10/19HMC 712:40 PM2nd Grade DivisionBasketballGame 5: [A1] All Indy (IN) - [C3] College Park Rim Rockers (GA) 
Sun 3/10/19HMC 71:50 PMGold DivisionBasketballGame 5: [H3] N.Y.B.A. ELITE (TN) - [D3] All In Elite 
Sun 3/10/19HMC 73:00 PMGold DivisionBasketballGame 10: [N2] Indiana Jammers (IN) - [O2] Woodz Elite (AR) 
Sun 3/10/19HMC 74:10 PMSliver DivisionBasketballGame 14: [N3] Georgia Go Hard (GA) - [G3] Team Elite Proteges 
 
Sun 3/10/19HMC 88:00 AMPlatinum DivisionBasketballGame 11: [D1] D.C.A 2.0 Kevin (GA) - [M1] CBF Lightning (FL) 
Sun 3/10/19HMC 89:10 AMPlatinum DivisionBasketballGame 24: [C1] Memphis Wildcats 2024(TN) - [C2] Trae Young Elite (OK) 
Sun 3/10/19HMC 811:30 AMGold DivisionBasketballGame 13: [M2] Advanced ((A2) Athletics - [P2] House Of Hoops 
Sun 3/10/19HMC 812:40 PM2nd Grade DivisionBasketballGame 6: [C1] Trae Young Elite OK - [A2] AK J'Hawks (KS) 
Sun 3/10/19HMC 81:50 PMPlatinum Division (Super Pool)BasketballGame 17: [B1] Trey Young Elite (OK) - [A2] NY Rens (NY) 
Sun 3/10/19HMC 83:00 PMGold DivisonBasketballGame 4: Georgia Bisons (GA) - Wildcard Basketball (AL) 
Sun 3/10/19HMC 85:20 PMGold DivisonBasketballGame 5: Team TAE’ H.W.P.O (TN) - Georgia Bisons (GA) 
Sun 3/10/19HMC 86:30 PMSliver DivisionBasketballGame 15: [M3] Texas Pro (TX) - [N3] Georgia Go Hard (GA) 
 
Sun 3/10/19HMC 98:00 AMPlatinum DivisionBasketballGame 12: [C3] Joe Johnson Hawks (AR) - [E1] We Get Buckets(TN) 
Sun 3/10/19HMC 99:10 AMPlatinum DivisionBasketballGame 23: [B1] WACG (TN) - [D2] NYBA Elite (TN) 
Sun 3/10/19HMC 910:20 AMPlatinum DivisionBasketballGame 17: [A1] HHBC 2025 (TX) - [B2] SA Future (TX) 
Sun 3/10/19HMC 911:30 AMGold DivisionBasketballGame 14: [F2] GA Stars (GA) - [G2] CBF Lightning (FL) 
Sun 3/10/19HMC 912:40 PMGold DivisonBasketballGame 1: Team TAE’ H.W.P.O (TN) - Alabama Dream Jalen (AL) 
Sun 3/10/19HMC 91:50 PMGold DivisionBasketballGame 6: [B3] Trey Young Elite (OK) - [F3] MBA (TN) 
Sun 3/10/19HMC 93:00 PMGold DivisonBasketballGame 3: Atlanta Game Changers (GA) - Team TAE’ H.W.P.O (TN) 
Sun 3/10/19HMC 94:10 PMGold DivisionBasketballGame 7: [H3] N.Y.B.A. ELITE (TN) - [F3] MBA (TN) 
Sun 3/10/19HMC 95:20 PMGold DivisionBasketballGame 11: [M2] Team Takeover (DC) - [N2] Indiana Jammers (IN) 
 
Sun 3/10/19Hoover High Court 28:00 AMGold Silver DivisionBasketballGame 12: [S2] TSF Elite (GA) - [R2] TJ Ford (TX) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 29:10 AMPlatinum DivisionBasketballGame 29: [A1] H.H.B.C. (TX) - [F3] OSAG (MS) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 210:20 AMGold Silver DivisionBasketballGame 16: [U2] Team Loaded (NC) - [Q2] D.C.A 2.0 Mack (GA) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 211:30 AMPlatinum DivisionBasketballGame 34: [A2] N.Y.B.A. ELITE (TN) - [E3] Shabazz Elite 
Sun 3/10/19Hoover High Court 212:40 PMGold DivisionBasketballGame 8: [G2] Memphis United (TN) - [O2] Woodz Elite (AR) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 21:50 PMSilver DivisionBasketballGame 20: [W3] Carolina Cavs (NC) - [P3] Free Bandz Elite (GA) 
 
Sun 3/10/19Hoover High Court 18:00 AMGold Silver DivisionBasketballGame 11: [W2] JSI Elite Black - [O2] River Region LA) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 19:10 AMPlatinum DivisionBasketballGame 13: [B1] Black OPS (NY) - [C2] Nightrydas (LA) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 110:20 AMGold Silver DivisionBasketballGame 15: [W2] JSI Elite Black - [S2] TSF Elite (GA) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 111:30 AMPlatinum DivisionBasketballGame 33: [A1] H.H.B.C. (TX) - [C2] TSF Mack 2023 (GA) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 112:40 PMGold Silver DivisionBasketballGame 17: [W2] JSI Elite Black - [Q2] D.C.A 2.0 Mack (GA) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 11:50 PMPlatinum DivisionBasketballGame 35: [C2] TSF Mack 2023 (GA) - [A2] N.Y.B.A. ELITE (TN) 
 
Sun 3/10/19Hoover High Court 38:00 AMGold Silver DivisionBasketballGame 13: [U2] Team Loaded (NC) - [P2] YGC36 (TX) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 39:10 AMPlatinum DivisionBasketballGame 30: [M1] E1T1 Rebels (FL) - [C2] TSF Mack 2023 (GA) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 310:20 AMSilver DivisionBasketballGame 18: [W3] Carolina Cavs (NC) - [N4] MBA Hoops (MS) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 311:30 AMGold DivisionBasketballGame 3: [B3] Trey Young Elite (OK) - [G3] Decatur Army (GA) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 312:40 PMGold DivisionBasketballGame 5: [E2] ABA Basketball (AL) - [M2] Team Takeover (DC) 
 
Sun 3/10/19Hoover High Court 48:00 AMGold Silver DivisionBasketballGame 14: [I2] Team Heavy (TN) - [Q2] D.C.A 2.0 Mack (GA) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 49:10 AMPlatinum DivisionBasketballGame 32: [B1] Drive Nation RED (TX) - [E3] Shabazz Elite 
Sun 3/10/19Hoover High Court 410:20 AMSilver DivisionBasketballGame 19: [P3] Free Bandz Elite (GA) - [L3] Bad Boys Basketball 
Sun 3/10/19Hoover High Court 411:30 AMGold DivisionBasketballGame 4: [C3] Team Teague (IN) - [F3] MBA (TN) 
Sun 3/10/19Hoover High Court 412:40 PMGold DivisionBasketballGame 6: [H2] Yanders Law (MO) - [P2] Dream Chasers (TN) 
 
Sun 3/10/19Jackson -Olin CT 28:00 AMSilver DivisionBasketballGame 11: [E3] GA Bisons (GA) - [L3] MBA Hoops (MS) 
Sun 3/10/19Jackson -Olin CT 29:10 AMPlatinum DivisionBasketballGame 31: [Q1] E1T1 Heat (FL) - [A2] N.Y.B.A. ELITE (TN) 
Sun 3/10/19Jackson -Olin CT 210:20 AM2nd Grade DivisionBasketballGame 3: [C2] Team Thrill (MD) - [A3] Gulf Coast Canes (TX) 
Sun 3/10/19Jackson -Olin CT 211:30 AMSilver DivisionBasketballGame 14: [R3] ATL Golden Eagles (GA) - [O3] Georgia United Celtics (GA) 
 
Sun 3/10/19Jackson-Olin - CT19:10 AMPlatinum DivisionBasketballGame 14: [A2] Gladiators (LA) - [J1] DCA (GA) 
Sun 3/10/19Jackson-Olin - CT110:20 AM2nd Grade DivisionBasketballGame 1: [C3] College Park Rim Rockers (GA) - [B4] Game Certified (GA) 
Sun 3/10/19Jackson-Olin - CT111:30 AMSilver DivisionBasketballGame 13: [F4] We Get Buckets (TN) - [K3] JCE 
Sun 3/10/19Jackson-Olin - CT112:40 PM2nd Grade DivisionBasketballGame 7: [B1] Rise (KY) - [C2] Team Thrill (MD) 
Sun 3/10/19Jackson-Olin - CT11:50 PMSilver DivisionBasketballGame 16: [F4] We Get Buckets (TN) - [O3] Georgia United Celtics (GA) 
Sun 3/10/19Jackson-Olin - CT13:00 PM2nd Grade DivisionBasketballGame 9: [C1] Trae Young Elite OK - [C2] Team Thrill (MD) 
 
Sun 3/10/19MLK Rec Center8:00 AMPlatinum DivisionBasketballGame 9: [A1] HHBC 2025 (TX) - [P1] Team Teague (IN) 
Sun 3/10/19MLK Rec Center9:10 AMPlatinum DivisionBasketballGame 16: [D3] NYBA Elite (TN) - [F1] Trae Young Elite (OK) 
Sun 3/10/19MLK Rec Center10:20 AMPlatinum DivisionBasketballGame 18: [D1] D.C.A 2.0 Kevin (GA) - [E1] We Get Buckets(TN) 
 
Sun 3/10/19Samford 128:00 AMPlatinum DivisionBasketballGame 13: [B1] IVY Lions (NY) - [D2] St Louis Knights (M0) 
Sun 3/10/19Samford 129:10 AMPlatinum Division (Super Pool)BasketballGame 9: [A1] P.R.I.D.E (IN) - [D3] Team Non Stop (GA) 
Sun 3/10/19Samford 1210:20 AMGold Division (2nd Place Pools E-K)BasketballGame 1: [H2] Dream Chasers (TN) - [I2] Steel City Gators (AL) 
Sun 3/10/19Samford 1211:30 AMSilver Division (3rd and 4th Place Pools)BasketballGame 5: [J3] RL Elite (TX) - [F3] Gulf Coast Canes (TX) 
Sun 3/10/19Samford 1212:40 PMGold Division (2nd Place Pools E-K)BasketballGame 4: [J2] CBF Lightning (FL) - [H2] Dream Chasers (TN) 
Sun 3/10/19Samford 121:50 PMSilver Division (3rd and 4th Place Pools)BasketballGame 6: [J3] RL Elite (TX) - [H3] HCBC Hoop Squad (AL) 
 
Sun 3/10/19Samford 138:00 AMPlatinum DivisionBasketballGame 14: [G1] G4WYW (LA) - [D3] New World Above ALL Cost(DC) 
Sun 3/10/19Samford 139:10 AMPlatinum Division (Super Pool)BasketballGame 5: [K1] Grind Academy (NC) - [B2] Riverside Hawks (NY) 
Sun 3/10/19Samford 1310:20 AMGold Division (2nd Place Pools E-K)BasketballGame 2: [F2] Team Thrill Black (MD) - [K2] Shine Hoop Grinders (GA) 
Sun 3/10/19Samford 1311:30 AMSilver Division (3rd and 4th Place Pools)BasketballGame 2: [K4] - [H3] HCBC Hoop Squad (AL) 
Sun 3/10/19Samford 1312:40 PMGold DivisionBasketballGame 7: [F2] Arkansas Rising Stars (AR) - [N2] Indiana Jammers (IN) 
Sun 3/10/19Samford 131:50 PMSliver DivisionBasketballGame 12: [G3] Team Elite Proteges - [O3] Mark Black Academy (FL) 
 
Sun 3/10/19Samford 148:00 AMPlatinum DivisionBasketballGame 15: [C1] Steel City Gators (AL) - [E2] North MS Warriors (MS) 
Sun 3/10/19Samford 149:10 AMPlatinum Division (Super Pool)BasketballGame 11: [A2] NY Rens (NY) - [J1] Team Takeover Bowman(VA)) 
Sun 3/10/19Samford 1410:20 AMGold Division (2nd Place Pools E-K)BasketballGame 3: [G2] Team Nash (TN) - [E2] We Get Buckets (TN) 
Sun 3/10/19Samford 1411:30 AMSilver Division (3rd and 4th Place Pools)BasketballGame 3: [K3] Mark Black Academy (FL) - [E3] G4WYW (lA) 
Sun 3/10/19Samford 1412:40 PMGold Division (2nd Place Pools E-K)BasketballGame 5: [K2] Shine Hoop Grinders (GA) - [E2] We Get Buckets (TN) 
Sun 3/10/19Samford 141:50 PMSilver Division (3rd and 4th Place Pools)BasketballGame 7: [K3] Mark Black Academy (FL) - [J4] Fast (AL) 
 
Sun 3/10/19Sertoma Gym8:00 AMPlatinum DivisionBasketballGame 16: [F1] M.Teague 2026 (IN) - [C3] TMT-UA 2026 (OK) 
Sun 3/10/19Sertoma Gym9:10 AMPlatinum DivisionBasketballGame 15: [C1] Team Thrill UAA (MD) - [N1] Steel City Gators (AL) 
Sun 3/10/19Sertoma Gym10:20 AMSliver DivisionBasketballGame 5: [F3] Warriors Elite (AL) - [M3] GA State Warriors (GA) 
Sun 3/10/19Sertoma Gym11:30 AMSilver Division (3rd and 4th Place Pools)BasketballGame 4: [J4] Fast (AL) - [I3] Alabama Dream Team (AL)