Sports: Basketball - Youth |
Dates: 3/2/24 |
|
Day |
Date |
Location |
Time |
End Time |
Sort Time |
League |
Sport |
Team |
Team |
Practice? |
Saturday |
2024-03-02 |
|
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
14U Boys Effingham County |
Basketball - Youth |
D7 Jefferson |
D4 Thomaston-Upson |
|
Saturday |
2024-03-02 |
|
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
14U Boys Effingham County |
Basketball - Youth |
D2 Effingham Co. |
D6 Baldwin Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
|
12:00 PM |
1:00 PM |
12:00 |
14U Boys Effingham County |
Basketball - Youth |
D2 Burke Co. |
D7 Jefferson |
|
Saturday |
2024-03-02 |
|
12:00 PM |
1:00 PM |
12:00 |
14U Boys Effingham County |
Basketball - Youth |
D1 Ware Co. |
D6 Baldwin Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
|
4:30 PM |
5:30 PM |
16:30 |
14U Boys Effingham County |
Basketball - Youth |
D7 Jefferson |
D1 Ware Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Albany State West Campus Court 2 |
10:00 AM |
11:00 AM |
10:00 |
10U Boys Major (A/B/C) Albany |
Basketball - Youth |
[A1] |
[C2] |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Albany State West Campus Court 2 |
11:15 AM |
12:15 PM |
11:15 |
10U Boys Major (A/B/C) Albany |
Basketball - Youth |
[B1] |
[D2] |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Albany State West Campus Court 2 |
1:00 PM |
2:00 PM |
13:00 |
10U Boys Major (A/B/C) Albany |
Basketball - Youth |
[A1] |
[D1] |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Albany State West Campus Court 2 |
2:15 PM |
3:15 PM |
14:15 |
10U Boys Major (A/B/C) Albany |
Basketball - Youth |
[B1] |
[C1] |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Albany State West Campus Court 2 |
5:15 PM |
6:15 PM |
17:15 |
10U Boys Major (A/B/C) Albany |
Basketball - Youth |
[D1] |
[B1] |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Albany State West Campus Court 3 |
10:00 AM |
11:00 AM |
10:00 |
10U Boys Major (A/B/C) Albany |
Basketball - Youth |
[D1] |
[B2] |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Albany State West Campus Court 3 |
11:15 AM |
12:15 PM |
11:15 |
10U Boys Major (A/B/C) Albany |
Basketball - Youth |
[C1] |
[A2] |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Bowdon High School |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
14U Boys Bowdon |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D4 Bowdon |
[C2] D4 RU Heard Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Bowdon High School |
10:15 AM |
11:15 AM |
10:15 |
14U Boys Bowdon |
Basketball - Youth |
[C1] D1 Jefferson Co. |
[A2] D5 Champ |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Bowdon High School |
11:30 AM |
12:30 PM |
11:30 |
14U Boys Bowdon |
Basketball - Youth |
[D1] D2 Alma/Bacon Co. |
[B2] D4 Temple |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Bowdon High School |
12:45 PM |
1:45 PM |
12:45 |
14U Boys Bowdon |
Basketball - Youth |
[B1] D7 Union Co. |
[D2] D3 Turner Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Bowdon High School |
2:00 PM |
3:00 PM |
14:00 |
14U Boys Bowdon |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D4 Bowdon |
[D1] D2 Alma/Bacon Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Bowdon High School |
3:15 PM |
4:15 PM |
15:15 |
14U Boys Bowdon |
Basketball - Youth |
[D2] D3 Turner Co. |
[C1] D1 Jefferson Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Bowdon High School |
7:00 PM |
8:00 PM |
19:00 |
14U Boys Bowdon |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D4 Bowdon |
[D2] D3 Turner Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Bremen Recreation Department Court 1 |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
8U Girls Bremen |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D5 Bremen |
[C2] D2 Camden Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Bremen Recreation Department Court 1 |
10:15 AM |
11:15 AM |
10:15 |
8U Girls Bremen |
Basketball - Youth |
[B1] D7 Champ Jackson Co. |
[D2] D7 RU Habersham Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Bremen Recreation Department Court 1 |
12:00 PM |
1:00 PM |
12:00 |
8U Girls Bremen |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D5 Bremen |
[D1] D5 Gordon Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Bremen Recreation Department Court 1 |
1:15 PM |
2:15 PM |
13:15 |
8U Girls Bremen |
Basketball - Youth |
[B1] D7 Champ Jackson Co. |
[C1] D5 RU Murray Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Bremen Recreation Department Court 1 |
4:30 PM |
5:30 PM |
16:30 |
8U Girls Bremen |
Basketball - Youth |
[D1] D5 Gordon Co. |
[C1] D5 RU Murray Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Bremen Recreation Department Court 2 |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
8U Girls Bremen |
Basketball - Youth |
[D1] D5 Gordon Co. |
[B2] D4 RU Carrollton |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Bremen Recreation Department Court 2 |
10:15 AM |
11:15 AM |
10:15 |
8U Girls Bremen |
Basketball - Youth |
[C1] D5 RU Murray Co. |
[A2] D4 Champ Villa Rica |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Butler-Mason YMCA |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
10U Girls Thomasville YMCA |
Basketball - Youth |
[A1] D2 Camden Co. |
[C2] D4 Carrollton |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Butler-Mason YMCA |
10:15 AM |
11:15 AM |
10:15 |
10U Girls Thomasville YMCA |
Basketball - Youth |
[D1] D6 Baldwin Co. |
[B2] D1 Thomson-McDuffie |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Butler-Mason YMCA |
11:30 AM |
12:30 PM |
11:30 |
10U Girls Thomasville YMCA |
Basketball - Youth |
[B1] D3 Tift Co. |
[D2] D7 Barrow County |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Butler-Mason YMCA |
12:45 PM |
1:45 PM |
12:45 |
10U Girls Thomasville YMCA |
Basketball - Youth |
[C1] D5 City of Bremen |
[A2] Host - D3 Thomasville |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Butler-Mason YMCA |
2:00 PM |
3:00 PM |
14:00 |
10U Girls Thomasville YMCA |
Basketball - Youth |
[A1] D2 Camden Co. |
[D1] D6 Baldwin Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Butler-Mason YMCA |
3:15 PM |
4:15 PM |
15:15 |
10U Girls Thomasville YMCA |
Basketball - Youth |
[B1] D3 Tift Co. |
[A2] Host - D3 Thomasville |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Butler-Mason YMCA |
6:00 PM |
7:00 PM |
18:00 |
10U Girls Thomasville YMCA |
Basketball - Youth |
[D1] D6 Baldwin Co. |
[A2] Host - D3 Thomasville |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Chattooga High School |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
12U Girls Summerville |
Basketball - Youth |
[A1] D5 Murray Co. |
[C2] D4 Villa Rica |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Chattooga High School |
10:30 AM |
11:30 AM |
10:30 |
12U Girls Summerville |
Basketball - Youth |
[D1] D1 Thomson-McDuffie |
[B2] D5 RU Trion |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Chattooga High School |
12:00 PM |
1:00 PM |
12:00 |
12U Girls Summerville |
Basketball - Youth |
[B1] D7 Habersham Co. |
[D2] D2 Glynn Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Chattooga High School |
1:30 PM |
2:30 PM |
13:30 |
12U Girls Summerville |
Basketball - Youth |
[C1] D3 Sumter Co. |
[A2] Host - D5 Summerville |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Chattooga High School |
3:00 PM |
4:00 PM |
15:00 |
12U Girls Summerville |
Basketball - Youth |
[A1] D5 Murray Co. |
[D1] D1 Thomson-McDuffie |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Chattooga High School |
4:30 PM |
5:30 PM |
16:30 |
12U Girls Summerville |
Basketball - Youth |
[D2] D2 Glynn Co. |
[C1] D3 Sumter Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Chattooga High School |
7:30 PM |
8:30 PM |
19:30 |
12U Girls Summerville |
Basketball - Youth |
[D1] D1 Thomson-McDuffie |
[D2] D2 Glynn Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Douglas-Coffee County Central Square Complex Court 1 |
10:00 AM |
11:00 AM |
10:00 |
12U Boys Douglas-Coffee |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D2 Douglas-Coffee |
[C2] D5 Summerville |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Douglas-Coffee County Central Square Complex Court 1 |
11:30 AM |
12:30 PM |
11:30 |
12U Boys Douglas-Coffee |
Basketball - Youth |
[B1] D3 Sumter Co. |
[D2] D7 Stephens Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Douglas-Coffee County Central Square Complex Court 1 |
1:00 PM |
2:00 PM |
13:00 |
12U Boys Douglas-Coffee |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D2 Douglas-Coffee |
[B2] D2 South Bryan Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Douglas-Coffee County Central Square Complex Court 1 |
2:30 PM |
3:30 PM |
14:30 |
12U Boys Douglas-Coffee |
Basketball - Youth |
[B1] D3 Sumter Co. |
[A2] D1 Thomson-McDuffie |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Douglas-Coffee County Central Square Complex Court 1 |
5:30 PM |
6:30 PM |
17:30 |
12U Boys Douglas-Coffee |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D2 Douglas-Coffee |
[B1] D3 Sumter Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Douglas-Coffee County Central Square Complex Court 2 |
10:00 AM |
11:00 AM |
10:00 |
12U Boys Douglas-Coffee |
Basketball - Youth |
[D1] D6 Peach Co. |
[B2] D2 South Bryan Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Douglas-Coffee County Central Square Complex Court 2 |
11:30 AM |
12:30 PM |
11:30 |
12U Boys Douglas-Coffee |
Basketball - Youth |
[C1] D4 City of Riverdale |
[A2] D1 Thomson-McDuffie |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Effingham County High School Gym |
7:00 AM |
8:00 AM |
07:00 |
17U Boys Effingham County |
Basketball - Youth |
[A2] D1 Burke Co. |
[B2] D4 Union City |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Effingham County High School Gym |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
17U Boys Effingham County |
Basketball - Youth |
[B1] D2 Camden Co. |
[A1] Host - D1 Effingham Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Effingham County High School Gym |
10:30 AM |
11:30 AM |
10:30 |
17U Boys Effingham County |
Basketball - Youth |
[C1] Jones Co. |
[A2] D1 Burke Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Effingham County High School Gym |
1:30 PM |
2:30 PM |
13:30 |
17U Boys Effingham County |
Basketball - Youth |
[C1] Jones Co. |
[B1] D2 Camden Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Fairmont Gym |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
10U Boys Spalding |
Basketball - Youth |
Walton Co |
College Park |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Fairmont Gym |
10:30 AM |
11:30 AM |
10:30 |
10U Boys Spalding |
Basketball - Youth |
Chatham Co. |
Spalding Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Fairmont Gym |
12:00 PM |
1:00 PM |
12:00 |
10U Boys Spalding |
Basketball - Youth |
Whitfield Co. |
College Park |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Fairmont Gym |
1:30 PM |
2:30 PM |
13:30 |
10U Boys Spalding |
Basketball - Youth |
South Fulton |
Chatham Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Fairmont Gym |
4:30 PM |
5:30 PM |
16:30 |
10U Boys Spalding |
Basketball - Youth |
Whitfield Co. |
South Fulton |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Greene County Recreation Department |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
8U Boys Greene County |
Basketball - Youth |
[A1] Host - Greene Co. D-6 |
[C2] D5 Pickens Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Greene County Recreation Department |
10:15 AM |
11:15 AM |
10:15 |
8U Boys Greene County |
Basketball - Youth |
[D1] D2 Charlton Co. |
[B2] D6 Putnam Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Greene County Recreation Department |
11:30 AM |
12:30 PM |
11:30 |
8U Boys Greene County |
Basketball - Youth |
[B1] D1 Screven Co. |
[D2] D3 Early Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Greene County Recreation Department |
12:45 PM |
1:45 PM |
12:45 |
8U Boys Greene County |
Basketball - Youth |
[C1] D4 Temple |
[A2] D7 Champ White County |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Greene County Recreation Department |
2:00 PM |
3:00 PM |
14:00 |
8U Boys Greene County |
Basketball - Youth |
[A1] Host - Greene Co. D-6 |
[D1] D2 Charlton Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Greene County Recreation Department |
3:15 PM |
4:15 PM |
15:15 |
8U Boys Greene County |
Basketball - Youth |
[B1] D1 Screven Co. |
[C1] D4 Temple |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Greene County Recreation Department |
6:15 PM |
7:15 PM |
18:15 |
8U Boys Greene County |
Basketball - Youth |
[D1] D2 Charlton Co. |
[C1] D4 Temple |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Jenkins High School |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
14U Boys Savannah |
Basketball - Youth |
[B2] D5 Bartow Co. |
[C2] D6 Dekalb Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Jenkins High School |
11:00 AM |
12:00 PM |
11:00 |
14U Boys Savannah |
Basketball - Youth |
[C1] D7 Champ City of Atlanta |
[A2] D4 Champ- East Point |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Jenkins High School |
1:00 PM |
2:00 PM |
13:00 |
14U Boys Savannah |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D2 Savannah |
[C2] D6 Dekalb Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Jenkins High School |
3:00 PM |
4:00 PM |
15:00 |
14U Boys Savannah |
Basketball - Youth |
[B1] D2 Champ-Garden City |
[A2] D4 Champ- East Point |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Jenkins High School |
6:00 PM |
7:00 PM |
18:00 |
14U Boys Savannah |
Basketball - Youth |
[C2] D6 Dekalb Co. |
[B1] D2 Champ-Garden City |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Kennesaw Recreation Center Court 1 |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
8U Boys Kennesaw |
Basketball - Youth |
[A1] D4 Champ- College Park 1 |
[C2] D5 City of Smyrna |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Kennesaw Recreation Center Court 1 |
10:30 AM |
11:30 AM |
10:30 |
8U Boys Kennesaw |
Basketball - Youth |
[B1] D4 Runner Up- East Point 1 |
[D2] D7 Champ Hall County |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Kennesaw Recreation Center Court 1 |
12:00 PM |
1:00 PM |
12:00 |
8U Boys Kennesaw |
Basketball - Youth |
[A1] D4 Champ- College Park 1 |
[B2] D2 City of Savannah |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Kennesaw Recreation Center Court 1 |
1:30 PM |
2:30 PM |
13:30 |
8U Boys Kennesaw |
Basketball - Youth |
[B1] D4 Runner Up- East Point 1 |
[C1] D6 Dekalb Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Kennesaw Recreation Center Court 1 |
4:30 PM |
5:30 PM |
16:30 |
8U Boys Kennesaw |
Basketball - Youth |
[A1] D4 Champ- College Park 1 |
[C1] D6 Dekalb Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Kennesaw Recreation Center Court 2 |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
8U Boys Kennesaw |
Basketball - Youth |
[D1] D5 Whitfield Co. |
[B2] D2 City of Savannah |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Kennesaw Recreation Center Court 2 |
10:30 AM |
11:30 AM |
10:30 |
8U Boys Kennesaw |
Basketball - Youth |
[C1] D6 Dekalb Co. |
[A2] Host- D5 Kennesaw |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Manchester High School |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
12U Boys Manchester |
Basketball - Youth |
Tallapoosa |
Elbert Co |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Manchester High School |
10:15 AM |
11:15 AM |
10:15 |
12U Boys Manchester |
Basketball - Youth |
Jefferson Co |
Temple |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Manchester High School |
11:30 AM |
12:30 PM |
11:30 |
12U Boys Manchester |
Basketball - Youth |
Greene Co |
Long Co |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Manchester High School |
12:45 PM |
1:45 PM |
12:45 |
12U Boys Manchester |
Basketball - Youth |
Dooly Co |
Host- Manchester |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Manchester High School |
2:00 PM |
3:00 PM |
14:00 |
12U Boys Manchester |
Basketball - Youth |
Elbert Co |
Jefferson Co |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Manchester High School |
3:15 PM |
4:15 PM |
15:15 |
12U Boys Manchester |
Basketball - Youth |
Greene Co |
Dooly Co |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Manchester High School |
7:00 PM |
8:00 PM |
19:00 |
12U Boys Manchester |
Basketball - Youth |
Elbert Co |
Dooly Co |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Murray County Rec. Gym 1 |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
10U Boys Murray County |
Basketball - Youth |
[A1] D7 City of Jefferson |
[C2] D3 Tift Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Murray County Rec. Gym 1 |
10:15 AM |
11:15 AM |
10:15 |
10U Boys Murray County |
Basketball - Youth |
[B1] D4 Thomaston Upson |
[D2] D6 Baldwin Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Murray County Rec. Gym 1 |
12:00 PM |
1:00 PM |
12:00 |
10U Boys Murray County |
Basketball - Youth |
[C2] D3 Tift Co. |
[D1] D1 Burke Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Murray County Rec. Gym 1 |
1:15 PM |
2:15 PM |
13:15 |
10U Boys Murray County |
Basketball - Youth |
[B1] D4 Thomaston Upson |
[C1] D2 City of Pooler 1 |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Murray County Rec. Gym 1 |
4:30 PM |
5:30 PM |
16:30 |
10U Boys Murray County |
Basketball - Youth |
[D1] D1 Burke Co. |
[C1] D2 City of Pooler 1 |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Murray County Rec. Gym 2 |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
10U Boys Murray County |
Basketball - Youth |
[D1] D1 Burke Co. |
[B2] D5 Summerville |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Murray County Rec. Gym 2 |
10:15 AM |
11:15 AM |
10:15 |
10U Boys Murray County |
Basketball - Youth |
[C1] D2 City of Pooler 1 |
[A2] Host - D5 Murray Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Putnam County Poole Recreation Center |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
10U Girls Putnam County |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D6 Putnam Co. |
[C2] D4 Heard Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Putnam County Poole Recreation Center |
10:15 AM |
11:15 AM |
10:15 |
10U Girls Putnam County |
Basketball - Youth |
[D1] D5 Fannin Co. |
[B2] D6 Morgan Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Putnam County Poole Recreation Center |
11:30 AM |
12:30 PM |
11:30 |
10U Girls Putnam County |
Basketball - Youth |
[B1] D1 Evans Co. |
[D2] D2 Alma/Bacon Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Putnam County Poole Recreation Center |
12:45 PM |
1:45 PM |
12:45 |
10U Girls Putnam County |
Basketball - Youth |
[C1] D3 Dooly Co. |
[A2] D7 Union Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Putnam County Poole Recreation Center |
2:00 PM |
3:00 PM |
14:00 |
10U Girls Putnam County |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D6 Putnam Co. |
[D1] D5 Fannin Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Putnam County Poole Recreation Center |
3:15 PM |
4:15 PM |
15:15 |
10U Girls Putnam County |
Basketball - Youth |
[D2] D2 Alma/Bacon Co. |
[A2] D7 Union Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Putnam County Poole Recreation Center |
6:00 PM |
7:00 PM |
18:00 |
10U Girls Putnam County |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D6 Putnam Co. |
[D2] D2 Alma/Bacon Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Rabun County Gym Court #1 |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
12U Girls Rabun County |
Basketball - Youth |
[B2] D4 Bowdon |
[C2] D3 Fitzgerald |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Rabun County Gym Court #1 |
10:30 AM |
11:30 AM |
10:30 |
12U Girls Rabun County |
Basketball - Youth |
[C1] D2 Brantley Co. |
[A2] Host - D7 Rabun Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Rabun County Gym Court #1 |
12:00 PM |
1:00 PM |
12:00 |
12U Girls Rabun County |
Basketball - Youth |
[A1] D5 Gilmer Co. |
[C2] D3 Fitzgerald |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Rabun County Gym Court #1 |
1:30 PM |
2:30 PM |
13:30 |
12U Girls Rabun County |
Basketball - Youth |
[B1] D7 Union Co. |
[C1] D2 Brantley Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Rabun County Gym Court #1 |
4:00 PM |
5:00 PM |
16:00 |
12U Girls Rabun County |
Basketball - Youth |
[C2] D3 Fitzgerald |
[C1] D2 Brantley Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Riverbend Court 1 |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
8U Girls Whitfield County |
Basketball - Youth |
[B2] D5 Champ-Bartow Co. |
[C2] D6 Dekalb Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Riverbend Court 1 |
10:30 AM |
11:30 AM |
10:30 |
8U Girls Whitfield County |
Basketball - Youth |
[C1] D5 Runner up-Cartersville |
[A2] Host-D5 Whitfield |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Riverbend Court 1 |
12:00 PM |
1:00 PM |
12:00 |
8U Girls Whitfield County |
Basketball - Youth |
[A1] D4 Champ- College Park |
[B2] D5 Champ-Bartow Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Riverbend Court 1 |
1:15 PM |
2:15 PM |
13:15 |
8U Girls Whitfield County |
Basketball - Youth |
[B1] D4 Runner Up -Spalding |
[A2] Host-D5 Whitfield |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Riverbend Court 1 |
4:00 PM |
5:00 PM |
16:00 |
8U Girls Whitfield County |
Basketball - Youth |
[A1] D4 Champ- College Park |
[A2] Host-D5 Whitfield |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Riverbend Court 2 |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
10U Girls Whitfield County |
Basketball - Youth |
[B2] D2 City of Savannah |
[C2] D7 Champ Hall County |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Riverbend Court 2 |
10:30 AM |
11:30 AM |
10:30 |
10U Girls Whitfield County |
Basketball - Youth |
[C1] D6 Walton Co. |
[A2] D4 Champ- College Park |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Riverbend Court 2 |
12:00 PM |
1:00 PM |
12:00 |
10U Girls Whitfield County |
Basketball - Youth |
[A1] Host- D5 Whitfield |
[B2] D2 City of Savannah |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Riverbend Court 2 |
1:15 PM |
2:15 PM |
13:15 |
10U Girls Whitfield County |
Basketball - Youth |
[B1] D5 Champ-Paulding Co. |
[A2] D4 Champ- College Park |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Riverbend Court 2 |
4:00 PM |
5:00 PM |
16:00 |
10U Girls Whitfield County |
Basketball - Youth |
[A1] Host- D5 Whitfield |
[A2] D4 Champ- College Park |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Savannah High School |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
17U Boys Savannah |
Basketball - Youth |
[B2] D2 Savannah Team B |
[C2] D7 Champ City of Atlanta |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Savannah High School |
11:00 AM |
12:00 PM |
11:00 |
17U Boys Savannah |
Basketball - Youth |
[C1] D2 Savannah Team A |
[A2] Host - D2 Savannah TK Elite |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Savannah High School |
1:00 PM |
2:00 PM |
13:00 |
17U Boys Savannah |
Basketball - Youth |
[A1] D6 Rockdale Co. |
[C2] D7 Champ City of Atlanta |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Savannah High School |
3:00 PM |
4:00 PM |
15:00 |
17U Boys Savannah |
Basketball - Youth |
[B1] D5 East Marietta |
[C1] D2 Savannah Team A |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Savannah High School |
6:00 PM |
7:00 PM |
18:00 |
17U Boys Savannah |
Basketball - Youth |
[A1] D6 Rockdale Co. |
[B1] D5 East Marietta |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Sonoraville Recreation Complex Court 1 |
10:00 AM |
11:00 AM |
10:00 |
8U Boys Gordon County |
Basketball - Youth |
[A1] D5 Gordon Co. |
[C2] D3 Sumter Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Sonoraville Recreation Complex Court 1 |
11:15 AM |
12:15 PM |
11:15 |
8U Boys Gordon County |
Basketball - Youth |
[B1] D4 Hapeville |
[D2] D6 Peach Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Sonoraville Recreation Complex Court 1 |
1:00 PM |
2:00 PM |
13:00 |
8U Boys Gordon County |
Basketball - Youth |
[C2] D3 Sumter Co. |
[B2] D5 Summerville |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Sonoraville Recreation Complex Court 1 |
2:15 PM |
3:15 PM |
14:15 |
8U Boys Gordon County |
Basketball - Youth |
[B1] D4 Hapeville |
[C1] D2 Ware Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Sonoraville Recreation Complex Court 1 |
5:30 PM |
6:30 PM |
17:30 |
8U Boys Gordon County |
Basketball - Youth |
[C2] D3 Sumter Co. |
[B1] D4 Hapeville |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Sonoraville Recreation Complex Court 2 |
10:00 AM |
11:00 AM |
10:00 |
8U Boys Gordon County |
Basketball - Youth |
[D1] D1 Burke Co. |
[B2] D5 Summerville |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Sonoraville Recreation Complex Court 2 |
11:15 AM |
12:15 PM |
11:15 |
8U Boys Gordon County |
Basketball - Youth |
[C1] D2 Ware Co. |
[A2] D7 Stephens Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Spalding County High School |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
12U Girls Spalding |
Basketball - Youth |
[A1] |
[C2] |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Spalding County High School |
10:15 AM |
11:15 AM |
10:15 |
12U Girls Spalding |
Basketball - Youth |
[D1] |
[B2] |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Spalding County High School |
11:30 AM |
12:30 PM |
11:30 |
12U Girls Spalding |
Basketball - Youth |
[B1] |
[D2] |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Spalding County High School |
12:45 PM |
1:45 PM |
12:45 |
12U Girls Spalding |
Basketball - Youth |
[C1] |
[A2] |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Spalding County High School |
2:00 PM |
3:00 PM |
14:00 |
12U Girls Spalding |
Basketball - Youth |
[A1] |
[D1] |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Spalding County High School |
3:45 PM |
4:45 PM |
15:45 |
12U Girls Spalding |
Basketball - Youth |
[B1] |
[C1] |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Spalding County High School |
6:45 PM |
7:45 PM |
18:45 |
12U Girls Spalding |
Basketball - Youth |
[D1] |
[C1] |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Tracey Wyatt Recreation Center Blue Gym |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
12U Boys College Park |
Basketball - Youth |
[D1] D7 City of Atlanta |
[B2] D7 Sandy Springs |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Tracey Wyatt Recreation Center Blue Gym |
10:30 AM |
11:30 AM |
10:30 |
12U Boys College Park |
Basketball - Youth |
[C1] D6 Dekalb Co. |
[A2] D5 City of Smyrna |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Tracey Wyatt Recreation Center Red Gym |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
12U Boys College Park |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D4 College Park |
[C2] D4 Runner Up Spalding |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Tracey Wyatt Recreation Center Red Gym |
10:30 AM |
11:30 AM |
10:30 |
12U Boys College Park |
Basketball - Youth |
[B1] D4 South Fulton |
[D2] D2 Savannah |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Tracey Wyatt Recreation Center Red Gym |
12:00 PM |
1:00 PM |
12:00 |
12U Boys College Park |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D4 College Park |
[D1] D7 City of Atlanta |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Tracey Wyatt Recreation Center Red Gym |
1:30 PM |
2:30 PM |
13:30 |
12U Boys College Park |
Basketball - Youth |
[D2] D2 Savannah |
[C1] D6 Dekalb Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Tracey Wyatt Recreation Center Red Gym |
4:00 PM |
5:00 PM |
16:00 |
12U Boys College Park |
Basketball - Youth |
[D1] D7 City of Atlanta |
[D2] D2 Savannah |
|
Saturday |
2024-03-02 |
White County Middle School |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
10U Boys White County |
Basketball - Youth |
[D1] D3 Early Co. |
[B2] D7 Elbert Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
White County Middle School |
10:15 AM |
11:15 AM |
10:15 |
10U Boys White County |
Basketball - Youth |
[C1] D4 Heard Co. |
[A2] Host - D7 White Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
White County Middle School |
1:15 PM |
2:15 PM |
13:15 |
10U Boys White County |
Basketball - Youth |
[B1] D6 Greene Co. |
[C1] D4 Heard Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
White County Middle School |
4:30 PM |
5:30 PM |
16:30 |
10U Boys White County |
Basketball - Youth |
[D1] D3 Early Co. |
[C1] D4 Heard Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
White County Recreation Center |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
10U Boys White County |
Basketball - Youth |
[A1] D5 Gilmer Co. |
[C2] D1 Jefferson Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
White County Recreation Center |
10:15 AM |
11:15 AM |
10:15 |
10U Boys White County |
Basketball - Youth |
[B1] D6 Greene Co. |
[D2] D2 McIntosh Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
White County Recreation Center |
12:00 PM |
1:00 PM |
12:00 |
10U Boys White County |
Basketball - Youth |
[A1] D5 Gilmer Co. |
[D1] D3 Early Co. |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Woodville Tompkins High School |
9:00 AM |
10:00 AM |
09:00 |
14U Girls (A/B/C) Savannah |
Basketball - Youth |
[B2] D1 A Champ |
[C2] D7 A Champ City of Atlanta |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Woodville Tompkins High School |
11:00 AM |
12:00 PM |
11:00 |
14U Girls (A/B/C) Savannah |
Basketball - Youth |
[C1] D2 B Brunswick |
[A2] D1 B Champ |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Woodville Tompkins High School |
1:00 PM |
2:00 PM |
13:00 |
14U Girls (A/B/C) Savannah |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D2 A Savannah Team B |
[C2] D7 A Champ City of Atlanta |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Woodville Tompkins High School |
3:00 PM |
4:00 PM |
15:00 |
14U Girls (A/B/C) Savannah |
Basketball - Youth |
[B1] D2 A Savannah Team A |
[C1] D2 B Brunswick |
|
Saturday |
2024-03-02 |
Woodville Tompkins High School |
6:00 PM |
7:00 PM |
18:00 |
14U Girls (A/B/C) Savannah |
Basketball - Youth |
[A1] Host - D2 A Savannah Team B |
[C1] D2 B Brunswick |
|