Date |
Location |
Time |
League |
Sport |
Teams | | View |
|
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Aux | 8:00 AM | Freshman Boys | Basketball | Game 14: [C1] L.O.B. Elite(CO) - [A3] NM Mambas(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Aux | 9:00 AM | Freshman Boys | Basketball | Game 12: [B1] El Paso Aztecs 2026(TX) - [H2] TRIBE(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Aux | 10:00 AM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 7: [F2] FFA(NM) - [C2] ABC Wildcats(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Aux | 11:00 AM | Freshman Boys | Basketball | Game 18: [B1] El Paso Aztecs 2026(TX) - [G1] EP Duke(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Aux | 12:00 PM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 14: [A1] West Texas Elite(TX) - [C2] ABC Wildcats(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Aux | 1:00 PM | Freshman Boys | Basketball | Game 21: [B1] El Paso Aztecs 2026(TX) - [C1] L.O.B. Elite(CO) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Aux | 2:00 PM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 17: [C2] ABC Wildcats(NM) - [E1] Flight Force(NM) | | | |
|
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Main | 8:00 AM | Freshman Boys | Basketball | Game 15: [F1] NM Mambas Elite 2026(NM) - [D2] Buzz City(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Main | 9:00 AM | Freshman Boys | Basketball | Game 13: [G1] EP Duke(TX) - [A2] Team Legacy Gold(AZ) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Main | 10:00 AM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 10: [A1] West Texas Elite(TX) - [E3] Amarillo Gators(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Main | 11:00 AM | Freshman Boys | Basketball | Game 19: [C1] L.O.B. Elite(CO) - [D2] Buzz City(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Main | 12:00 PM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 15: [B1] Black Top Hoops Black(NM) - [E1] Flight Force(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Main | 1:00 PM | Freshman Boys | Basketball | Game 20: [H1] Team Legacy Black(AZ) - [D1] TX Elite(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Main | 2:00 PM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 16: [A2] Clovis Wildcats(NM) - [E2] Rim Rockers(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Main | 3:00 PM | Freshman Boys | Basketball | Game 22: [D1] TX Elite(TX) - [B1] El Paso Aztecs 2026(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo High School Main | 4:00 PM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 18: [E2] Rim Rockers(TX) - [E1] Flight Force(NM) | | | |
|
Sun 5/7/23 | Bernalillo Middle School Main Gym | 8:00 AM | JV Boys | Basketball | Game 13: [E1] Spartans BC(TX) - [F2] NM Mambas Elite 2025(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo Middle School Main Gym | 9:00 AM | JV Boys | Basketball | Game 14: [F4] TNT Sports Academy(AZ) - [C1] One Tribe(AZ) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo Middle School Main Gym | 10:00 AM | JV Boys | Basketball | Game 16: [F3] El Paso Aztecs 2025(TX) - [C2] Hope Christian(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Bernalillo Middle School Main Gym | 11:00 AM | JV Boys | Basketball | Game 15: [F1] Konfidential Elite(NM) - [B2] NM Elite(NM) | | | |
|
Sun 5/7/23 | Bosque School | 8:00 AM | Freshman/JV Girls | Basketball | Game 10: [A1] One Up(TX) - [B3] Lady Nitro(AZ) | | | |
Sun 5/7/23 | Bosque School | 9:00 AM | Freshman/JV Girls | Basketball | Game 8: [E1] Lady Hoop Dreamers(NM) - [D2] RS Gold(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Bosque School | 10:00 AM | Freshman/JV Girls | Basketball | Game 13: [C1] NM Clippers 15U(NM) - [D1] Wyoming Storm(WY) | | | |
Sun 5/7/23 | Bosque School | 11:00 AM | Freshman/JV Girls | Basketball | Game 12: [F1] Durango SW(CO) - [A2] Lil Lady Raiders(UT) | | | |
Sun 5/7/23 | Bosque School | 12:00 PM | 7th Boys | Basketball | Game 18: [C2] NM Zias(NM) - [A1] Team One Basketball(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Bosque School | 1:00 PM | 7th Boys | Basketball | Game 17: [B1] D1 NM 2028(NM) - [D1] EP Flight(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Bosque School | 2:00 PM | 7th Girls | Basketball | Game 4: [B1] ABC-Enchantment(NM) - [A2] ABC-Skarsgard(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Bosque School | 3:00 PM | 7th Girls | Basketball | Game 3: [A1] NM CHAOS 2028(NM) - [B2] Laguna Jr. Hawks(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Bosque School | 4:00 PM | 7th Boys | Basketball | Game 19: [D1] EP Flight(TX) - [A1] Team One Basketball(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Bosque School | 5:00 PM | 7th Girls | Basketball | Game 5: [A1] NM CHAOS 2028(NM) - [B1] ABC-Enchantment(NM) | | | |
|
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Aux Gym | 8:00 AM | Varsity Boys | Basketball | Game 19: [D1] Amarillo Sandies(TX) - [A2] Nike ProSkills(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Aux Gym | 9:00 AM | Varsity Boys | Basketball | Game 16: [A1] Rookies(AZ) - [D2] NM Flex(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Aux Gym | 10:00 AM | Varsity Boys | Basketball | Game 15: [I1] Gunnerz(AZ) - [E2] Showtime(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Aux Gym | 11:00 AM | Varsity Boys | Basketball | Game 23: [I3] Los Lunas Tigers(NM) - [D1] Amarillo Sandies(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Aux Gym | 12:00 PM | Varsity Boys | Basketball | Game 24: [I1] Gunnerz(AZ) - [F1] New Mexico Jayhawx(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Aux Gym | 1:00 PM | JV Boys | Basketball | Game 17: [E1] Spartans BC(TX) - [F4] TNT Sports Academy(AZ) | | | |
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Aux Gym | 2:00 PM | Varsity Boys | Basketball | Game 27: [I1] Gunnerz(AZ) - [E1] EP Honor(TX) | | | |
|
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Main Gym | 8:00 AM | Varsity Boys | Basketball | Game 18: [C1] Northern AZ Elite(AZ) - [I3] Los Lunas Tigers(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Main Gym | 9:00 AM | Varsity Boys | Basketball | Game 21: [E1] EP Honor(TX) - [C3] CGB Squad(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Main Gym | 10:00 AM | Varsity Boys | Basketball | Game 20: [F1] New Mexico Jayhawx(NM) - [B2] Anarchy(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Main Gym | 11:00 AM | Varsity Boys | Basketball | Game 22: [B1] EP Magic(TX) - [H1] SAHQ(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Main Gym | 12:00 PM | Varsity Boys | Basketball | Game 25: [A1] Rookies(AZ) - [E1] EP Honor(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Main Gym | 1:00 PM | JV Boys | Basketball | Game 18: [F1] Konfidential Elite(NM) - [F3] El Paso Aztecs 2025(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Main Gym | 2:00 PM | Varsity Boys | Basketball | Game 26: [H1] SAHQ(NM) - [I3] Los Lunas Tigers(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Main Gym | 3:00 PM | JV Boys | Basketball | Game 19: [E1] Spartans BC(TX) - [F1] Konfidential Elite(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Cleveland High School Main Gym | 4:00 PM | Varsity Boys | Basketball | Game 28: [H1] SAHQ(NM) - [I1] Gunnerz(AZ) | | | |
|
Sun 5/7/23 | Mountain View Middle School(Rio Rancho) | 8:00 AM | 8th Boys Silver | Basketball | Game 12: [A1] Dream(NM) - [B2] Durango Southwest(CO) | | | |
Sun 5/7/23 | Mountain View Middle School(Rio Rancho) | 9:00 AM | 8th Boys Silver | Basketball | Game 13: [D1] Rising Stars(CO) - [E1] Native Hoop Dreamers(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Mountain View Middle School(Rio Rancho) | 10:00 AM | 8th Boys Silver | Basketball | Game 14: [B1] Razzle Dazzle(NM) - [D2] Rise Basketball Black(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Mountain View Middle School(Rio Rancho) | 11:00 AM | 8th Boys Silver | Basketball | Game 15: [B3] Splash Boyz 27(TX) - [F1] Raiders(AZ) | | | |
Sun 5/7/23 | Mountain View Middle School(Rio Rancho) | 12:00 PM | 4th Girls | Basketball | Game 3: [4] Lady Flight Force(NM) - [3] WTX Canes(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Mountain View Middle School(Rio Rancho) | 1:00 PM | 4th Girls | Basketball | Game 4: [1] Lady Rumble(TX) - [2] AOH Mambas(TX) | | | |
|
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Fieldhouse | 8:00 AM | Varsity Girls | Basketball | Game 15: [B1] Valley Vikings(NM) - [H3] Rising Stars(CO) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Fieldhouse | 9:00 AM | Freshman/JV Girls | Basketball | Game 7: [F2] AZ Ballers(AZ) - [C2] Lady Magic(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Fieldhouse | 10:00 AM | Varsity Girls | Basketball | Game 18: [H1] EP Heart(TX) - [G1] Team 928(AZ) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Fieldhouse | 11:00 AM | Varsity Girls | Basketball | Game 20: [A1] NM Clippers 16U S40(NM) - [H2] Rezilient Dreams(AZ) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Fieldhouse | 12:00 PM | Freshman/JV Girls | Basketball | Game 14: [A1] One Up(TX) - [C2] Lady Magic(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Fieldhouse | 1:00 PM | Varsity Girls | Basketball | Game 22: [H1] EP Heart(TX) - [C1] NM Clippers 17U S40(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Fieldhouse | 2:00 PM | Freshman/JV Girls | Basketball | Game 17: [A1] One Up(TX) - [E1] Lady Hoop Dreamers(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Fieldhouse | 3:00 PM | Varsity Girls | Basketball | Game 24: [C1] NM Clippers 17U S40(NM) - [H2] Rezilient Dreams(AZ) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Fieldhouse | 4:00 PM | Freshman/JV Girls | Basketball | Game 18: [C1] NM Clippers 15U(NM) - [E1] Lady Hoop Dreamers(NM) | | | |
|
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Main | 8:00 AM | Varsity Girls | Basketball | Game 14: [F1] Rise Basketball(NM) - [H2] Rezilient Dreams(AZ) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Main | 9:00 AM | Freshman/JV Girls | Basketball | Game 11: [B1] NM Clippers 16U(NM) - [F4] NM Fierce(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Main | 10:00 AM | Varsity Girls | Basketball | Game 19: [C1] NM Clippers 17U S40(NM) - [D1] FFA(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Main | 11:00 AM | Varsity Girls | Basketball | Game 21: [H3] Rising Stars(CO) - [C2] NM Mustangs(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Main | 12:00 PM | Freshman/JV Girls | Basketball | Game 15: [B1] NM Clippers 16U(NM) - [E1] Lady Hoop Dreamers(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Main | 1:00 PM | Varsity Girls | Basketball | Game 23: [H2] Rezilient Dreams(AZ) - [C2] NM Mustangs(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Main | 2:00 PM | Freshman/JV Girls | Basketball | Game 16: [F1] Durango SW(CO) - [C1] NM Clippers 15U(NM) | | | |
|
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Main 2 | 8:00 AM | 6th Girls | Basketball | Game 10: [A1] Amarillo Gators(TX) - [C3] Lil Chizzy Knees(AZ) | | | |
Sun 5/7/23 | Sandia Preparatory Main 2 | 9:00 AM | 6th Girls | Basketball | Game 9: [C1] NM Lil Devils(NM) - [D2] Lady Pirates(NM) | | | |
|
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 1 | 8:00 AM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 9: [F1] Amarillo Jaguars(TX) - [C3] Northern Style(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 1 | 9:00 AM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 11: [B1] Black Top Hoops Black(NM) - [A3] Belen Eagles 2027(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 1 | 10:00 AM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 5: [C1] Bonafide 2027(TX) - [F3] NN Rising Stars(AZ) | | | |
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 1 | 11:00 AM | Freshman Boys | Basketball | Game 17: [D1] TX Elite(TX) - [E1] ABC 15U Red(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 1 | 12:00 PM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 12: [F1] Amarillo Jaguars(TX) - [A2] Clovis Wildcats(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 1 | 1:00 PM | 5th Girls | Basketball | Game 4: [B1] WTX Canes(TX) - [A2] NM Tbirds(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 1 | 2:00 PM | 8th Boys Silver | Basketball | Game 17: [B1] Razzle Dazzle(NM) - [F1] Raiders(AZ) | | | |
|
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 2 | 8:00 AM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 4: [A2] Clovis Wildcats(NM) - [B2] CGB Squad(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 2 | 9:00 AM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 8: [E1] Flight Force(NM) - [D2] Rio Rancho Rams(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 2 | 10:00 AM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 6: [D1] Sun City Hype 2027(TX) - [E2] Rim Rockers(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 2 | 11:00 AM | Freshman Boys | Basketball | Game 16: [A1] Zia Elite 2026(NM) - [H1] Team Legacy Black(AZ) | | | |
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 2 | 12:00 PM | 8th Boys Gold | Basketball | Game 13: [C1] Bonafide 2027(TX) - [E2] Rim Rockers(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 2 | 1:00 PM | 5th Girls | Basketball | Game 3: [A1] Amarillo Gators(TX) - [B2] G.O.A.T.(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 2 | 2:00 PM | 8th Boys Silver | Basketball | Game 16: [B2] Durango Southwest(CO) - [E1] Native Hoop Dreamers(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 2 | 3:00 PM | 5th Girls | Basketball | Game 5: [A1] Amarillo Gators(TX) - [B1] WTX Canes(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | Tamaya Wellness Center Ct 2 | 4:00 PM | 8th Boys Silver | Basketball | Game 18: [B2] Durango Southwest(CO) - [F1] Raiders(AZ) | | | |
|
Sun 5/7/23 | The Fieldhouse Ct 1 | 8:00 AM | 7th Boys | Basketball | Game 5: [F2] Nike ProSkills(TX) - [A2] Razzle Dazzle(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | The Fieldhouse Ct 1 | 9:00 AM | 7th Boys | Basketball | Game 15: [F1] Splash Boyz 28(TX) - [C2] NM Zias(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | The Fieldhouse Ct 1 | 10:00 AM | 7th Boys | Basketball | Game 14: [C1] Sun City Hype(TX) - [D1] EP Flight(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | The Fieldhouse Ct 1 | 11:00 AM | 7th Girls | Basketball | Game 2: [A2] ABC-Skarsgard(NM) - [B3] Rise Basketball(NM) | | | |
|
Sun 5/7/23 | The Fieldhouse Ct 2 | 8:00 AM | 7th Boys | Basketball | Game 10: [C1] Sun City Hype(TX) - [B3] On-Site(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | The Fieldhouse Ct 2 | 9:00 AM | 7th Boys | Basketball | Game 16: [A1] Team One Basketball(TX) - [E1] NM Fierce(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | The Fieldhouse Ct 2 | 10:00 AM | 7th Boys | Basketball | Game 13: [B1] D1 NM 2028(NM) - [F2] Nike ProSkills(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | The Fieldhouse Ct 2 | 11:00 AM | 7th Girls | Basketball | Game 1: [B2] Laguna Jr. Hawks(NM) - [A3] Razzle Dazzle Gold(NM) | | | |
|
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 1 | 8:00 AM | 5th Boys | Basketball | Game 12: [B1] Colorado Magic(CO) - [C3] El Paso Showtime(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 1 | 9:00 AM | 2nd Boys | Basketball | Game 2: [A1] NE Gators(TX) - [B4] Razzle Dazzle(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 1 | 10:00 AM | 4th Boys | Basketball | Game 5: [A1] Flight Force 2031(NM) - [C2] On Site(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 1 | 11:00 AM | 3rd Boys | Basketball | Game 1: [4] NM Lil Devils(NM) - [5] ABC Red(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 1 | 12:00 PM | 2nd Boys | Basketball | Game 1: [A2] NM Hoops Elite(NM) - [B3] Rattlers(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 1 | 1:00 PM | 3rd Boys | Basketball | Game 3: [1] Flight Force 2032(NM) - [4] NM Lil Devils(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 1 | 2:00 PM | 2nd Boys | Basketball | Game 4: [B1] Mora Northern Elite(NM) - [A2] NM Hoops Elite(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 1 | 3:00 PM | 3rd Boys | Basketball | Game 4: [4] NM Lil Devils(NM) - [2] Amarillo Gators(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 1 | 4:00 PM | 2nd Boys | Basketball | Game 6: [A2] NM Hoops Elite(NM) - [A1] NE Gators(TX) | | | |
|
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 2 | 8:00 AM | 5th Boys | Basketball | Game 9: [A1] NM Runners(NM) - [E3] NM Fierce(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 2 | 9:00 AM | 4th Boys | Basketball | Game 4: [A2] NM Falcons(NM) - [D3] Eagle Basketball Academy(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 2 | 10:00 AM | 4th Boys | Basketball | Game 6: [D1] El Paso Primetime(TX) - [C3] Razzle Dazzle(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 2 | 11:00 AM | 4th Boys | Basketball | Game 8: [C1] Dimmitt Bobcats(TX) - [A2] NM Falcons(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 2 | 12:00 PM | 2nd Boys | Basketball | Game 3: [B2] HC Huskies(NM) - [A3] Wookies(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 2 | 1:00 PM | 3rd Boys | Basketball | Game 2: [2] Amarillo Gators(TX) - [3] Mustangs(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 2 | 2:00 PM | 2nd Boys | Basketball | Game 5: [A1] NE Gators(TX) - [A3] Wookies(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center Aux 2 | 3:00 PM | 3rd Boys | Basketball | Game 5: [1] Flight Force 2032(NM) - [3] Mustangs(TX) | | | |
|
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 1 | 8:00 AM | 8th Girls | Basketball | Game 10: [A1] Razzle Dazzle(NM) - [B3] CGB Squad(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 1 | 9:00 AM | 6th Girls | Basketball | Game 8: [D1] ABC-Hornets(NM) - [C2] West Texas Premier Hoops(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 1 | 10:00 AM | 5th Boys | Basketball | Game 13: [A1] NM Runners(NM) - [B2] Top of Texas Force(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 1 | 11:00 AM | 8th Girls | Basketball | Game 15: [B1] Amarillo Gators(TX) - [F1] West Texas Premier Hoops(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 1 | 12:00 PM | 6th Boys | Basketball | Game 15: [F1] WTX Canes(TX) - [B2] Amarillo Jaguars(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 1 | 1:00 PM | 8th Girls | Basketball | Game 16: [D1] ABC-UA(NM) - [C1] FFA(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 1 | 2:00 PM | 6th Boys | Basketball | Game 17: [E1] TNT Sports Academy(AZ) - [C1] Splash Boyz 29(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 1 | 3:00 PM | 8th Girls | Basketball | Game 18: [C1] FFA(NM) - [D2] Razzle Dazzle Platinum(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 1 | 4:00 PM | 6th Boys | Basketball | Game 19: [C1] Splash Boyz 29(TX) - [D1] Bonafide 2029(TX) | | | |
|
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 2 | 8:00 AM | 8th Girls | Basketball | Game 9: [D1] ABC-UA(NM) - [E3] Rise Basketball(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 2 | 9:00 AM | 6th Girls | Basketball | Game 7: [B1] Shooting Stars(NM) - [A2] Lady Hype 2030(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 2 | 10:00 AM | 5th Boys | Basketball | Game 14: [E1] EP Flight(TX) - [F1] El Paso Primetime(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 2 | 11:00 AM | 8th Girls | Basketball | Game 14: [A1] Razzle Dazzle(NM) - [D2] Razzle Dazzle Platinum(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 2 | 12:00 PM | 6th Boys | Basketball | Game 16: [A1] Dimmitt Bobcats(TX) - [D1] Bonafide 2029(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 2 | 1:00 PM | 8th Girls | Basketball | Game 17: [D2] Razzle Dazzle Platinum(NM) - [B1] Amarillo Gators(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 2 | 2:00 PM | 6th Boys | Basketball | Game 18: [F1] WTX Canes(TX) - [D1] Bonafide 2029(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 2 | 3:00 PM | 4th Boys | Basketball | Game 11: [D1] El Paso Primetime(TX) - [C1] Dimmitt Bobcats(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 2 | 4:00 PM | 5th Boys | Basketball | Game 19: [F1] El Paso Primetime(TX) - [G1] Drive Nation Amarillo 2030(TX) | | | |
|
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 3 | 8:00 AM | 8th Girls | Basketball | Game 11: [B1] Amarillo Gators(TX) - [D4] West Texas Elite(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 3 | 9:00 AM | 6th Boys | Basketball | Game 5: [F2] El Paso Main Event(TX) - [A2] Suncity Tarheels(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 3 | 10:00 AM | 5th Boys | Basketball | Game 15: [C1] NM Slam(NM) - [E2] Hope Christian(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 3 | 11:00 AM | 8th Girls | Basketball | Game 13: [C1] FFA(NM) - [E1] CBC UAA(CO) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 3 | 12:00 PM | 6th Boys | Basketball | Game 13: [E1] TNT Sports Academy(AZ) - [F2] El Paso Main Event(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 3 | 1:00 PM | 4th Boys | Basketball | Game 9: [A1] Flight Force 2031(NM) - [D1] El Paso Primetime(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 3 | 2:00 PM | 5th Boys | Basketball | Game 17: [A1] NM Runners(NM) - [F1] El Paso Primetime(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Center South Ct 3 | 3:00 PM | 6th Girls | Basketball | Game 13: [A2] Lady Hype 2030(TX) - [A1] Amarillo Gators(TX) | | | |
|
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Main Ct 1 | 8:00 AM | 8th Girls | Basketball | Game 7: [D2] Razzle Dazzle Platinum(NM) - [C2] TNT Sports Academy(AZ) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Main Ct 1 | 9:00 AM | 6th Boys | Basketball | Game 11: [F1] WTX Canes(TX) - [D3] Flight Force Mora(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Main Ct 1 | 10:00 AM | 5th Boys | Basketball | Game 16: [B1] Colorado Magic(CO) - [G1] Drive Nation Amarillo 2030(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Main Ct 1 | 11:00 AM | 8th Girls | Basketball | Game 12: [D1] ABC-UA(NM) - [A2] Lobos(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Main Ct 1 | 12:00 PM | 6th Boys | Basketball | Game 14: [B1] EP Force(TX) - [C1] Splash Boyz 29(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Main Ct 1 | 1:00 PM | 4th Boys | Basketball | Game 10: [B1] West Texas Elite(TX) - [C1] Dimmitt Bobcats(TX) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Main Ct 1 | 2:00 PM | 5th Boys | Basketball | Game 18: [C1] NM Slam(NM) - [G1] Drive Nation Amarillo 2030(TX) | | | |
|
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Main Ct 2 | 8:00 AM | 8th Girls | Basketball | Game 6: [E1] CBC UAA(CO) - [F2] Lady Braves(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Main Ct 2 | 9:00 AM | 6th Boys | Basketball | Game 9: [E1] TNT Sports Academy(AZ) - [B3] Rio Rancho Rams(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Main Ct 2 | 10:00 AM | 6th Boys | Basketball | Game 10: [B1] EP Force(TX) - [F4] Eagle Basketball Academy(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Main Ct 2 | 11:00 AM | 4th Boys | Basketball | Game 7: [B1] West Texas Elite(TX) - [D2] Colorado Magic(CO) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Main Ct 2 | 12:00 PM | 6th Girls | Basketball | Game 11: [A2] Lady Hype 2030(TX) - [C1] NM Lil Devils(NM) | | | |
Sun 5/7/23 | UNM Johnson Main Ct 2 | 1:00 PM | 6th Girls | Basketball | Game 12: [D1] ABC-Hornets(NM) - [A1] Amarillo Gators(TX) | | | |