Games Report

Select the sport, league, location, and date and the matching games will be displayed.
You can select multiple items by holding down the CTRL key while clicking the mouse.

Events and
Locations
Dates, Season or
Upcoming Games
 Days
Type
Options Show Practices?
Font Size:


Download Excel Printer Friendly

Date Location Time League Sport Teams  View
Sun 12/17/17COURT 110:00 AM14u Boys GOLD DivisionBasketball - YouthGame 4: [6] Powerhouse - [11] Blue Chip Nation White, Hunter 
Sun 12/17/17COURT 111:00 AM12u Boys DivisionBasketball - YouthGame 2: [2] Future Stars - [7] Desert Elite 
Sun 12/17/17COURT 112:00 PM14u Boys GOLD DivisionBasketball - YouthGame 8: [3] Underground - Winner of Game 4 
Sun 12/17/17COURT 11:00 PM13u Boys DivisionBasketball - YouthGame 2: [2] Legion of Hoops - [8] Underground 
Sun 12/17/17COURT 12:00 PM11u Boys DivisionBasketball - YouthGame 2: [2] Gremlins - [4] AZ Battle 10u 
Sun 12/17/17COURT 13:00 PM13u Boys DivisionBasketball - YouthGame 5: Winner of Game 2 - Winner of Game 3 
Sun 12/17/17COURT 14:00 PM11u Boys DivisionBasketball - YouthGame 3: Winner of Game 1 - Winner of Game 2 
 
Sun 12/17/17COURT 211:00 AM10u Boys DivisionBasketball - YouthEV Venom - Redskins 
Sun 12/17/17COURT 212:00 PM12u Boys DivisionBasketball - YouthGame 4: [1] Powerhouse - Winner of Game 1 
Sun 12/17/17COURT 21:00 PM10u Boys DivisionBasketball - YouthGame 2: #2 Seed - #3 Seed 
Sun 12/17/17COURT 22:00 PM10u Boys DivisionBasketball - YouthGame 1: #1 Seed - #4 Seed 
Sun 12/17/17COURT 24:00 PM10u Boys DivisionBasketball - YouthGame 3: Winner of Game 1 - Winner of Game 2 
 
Sun 12/17/17COURT 410:00 AM14u Boys GOLD DivisionBasketball - YouthGame 1: [8] Vipers - [9] Shamrocks 
Sun 12/17/17COURT 411:00 AM14U Boys Silver DivisionBasketball - YouthGame 2: [4] Desert Elite - [8] Gremlins 
Sun 12/17/17COURT 412:00 PM14u Boys GOLD DivisionBasketball - YouthGame 6: [4] DRE - Winner of Game 2 
Sun 12/17/17COURT 41:00 PM13u Boys DivisionBasketball - YouthGame 3: [3] AZ Best Select - [6] DUBS 
Sun 12/17/17COURT 42:00 PM11u Boys DivisionBasketball - YouthGame 1: [1] Desert Elite - [5] Wolves 
Sun 12/17/17COURT 43:00 PM12u Boys DivisionBasketball - YouthGame 6: Winner of Game 4 - Winner of Game 5 
Sun 12/17/17COURT 44:30 PM13u Boys DivisionBasketball - YouthGame 6: Winner of Game 4 - Winner of Game 5 
 
Sun 12/17/17COURT 510:00 AM14u Boys GOLD DivisionBasketball - YouthGame 2: [5] Team Prep Black - [12] Team Prep Red 
Sun 12/17/17COURT 511:00 AM14U Boys Silver DivisionBasketball - YouthGame 1: [5] AZ Power - [7] DRE 
Sun 12/17/17COURT 512:00 PM14u Boys GOLD DivisionBasketball - YouthGame 5: [1] ABN Elite - Winner of Game 1 
Sun 12/17/17COURT 51:00 PM14U Boys Silver DivisionBasketball - YouthGame 3: [1] AZ Mustangs - Winner of Game 1 
Sun 12/17/17COURT 52:00 PM14u Boys GOLD DivisionBasketball - YouthGame 9: Winner of Game 5 - Winner of Game 6 
Sun 12/17/17COURT 53:00 PM14U Boys Silver DivisionBasketball - YouthGame 5: Winner of Game 3 - Winner of Game 4 
Sun 12/17/17COURT 54:00 PM14u Boys GOLD DivisionBasketball - YouthGame 11: Winner of Game 9 - Winner of Game 10 
 
Sun 12/17/17COURT 610:00 AM14u Boys GOLD DivisionBasketball - YouthGame 3: [7] INSPIRE TRU Heat - [10] TSBBC 
Sun 12/17/17COURT 612:00 PM14u Boys GOLD DivisionBasketball - YouthGame 7: [2] AEA - Winner of Game 3 
Sun 12/17/17COURT 61:00 PM14U Boys Silver DivisionBasketball - YouthGame 4: [2] Ahwatukee Blaze - Winner of Game 2 
Sun 12/17/17COURT 62:00 PM14u Boys GOLD DivisionBasketball - YouthGame 10: Winner of Game 7 - Winner of Game 8 
 
Sun 12/17/17COURT 710:00 AM12u Boys DivisionBasketball - YouthGame 1: [4] AZ Power - [5] Gremlins 
Sun 12/17/17COURT 711:00 AM12u Boys DivisionBasketball - YouthGame 3: [3] AZ Wizards 2024 - [6] Blue Chip Nation Blue 
Sun 12/17/17COURT 712:00 PM13u Boys DivisionBasketball - YouthGame 1: [4] Blue Chip Nation Blue, Hunter - [5] Blue Chips Nation White Hunter 
Sun 12/17/17COURT 71:00 PM12u Boys DivisionBasketball - YouthGame 5: Winner of Game 2 - Winner of Game 3 
Sun 12/17/17COURT 72:00 PM13u Boys DivisionBasketball - YouthGame 4: [1] TSBBC - Winner of Game 1